Development (trunk) - en to bg translation catalogue (1352 entries)

en:  (Opens in new window)
bg: (Отваря се в нов прозорец)

en:  or <a href="%s">Cancel</a> and go back to the settings.
bg:  или <a href="%s">Отмяна</a> и обратно към настройки.

[ctx: "Site Icon" is the feature name.]
en: WordPress now has Site Icon built in!
bg: Вече не ви е нужно разширение за "Икона на Сайта"!

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %s"
bg: %s не е активен. Можете да го активирате с "wp jetpack module activate %s"

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
bg: Вижте цялото състояние чрез извикване на команда 'wp jetpack status full'

en: # of Tweets Shown:
bg: Брой туитове за показване:

en: %1$s %2$s Views
bg: %1$s %2$s преглеждания

en: %1$s (%2$s) thinks you may be interested in the following post:
bg: %1$s (%2$s) смята, че може да имате интерес към следната публикация:

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
bg: %1$s странична лента

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
bg[0]: Ако сайтът ви не е публично достъпен обмислете <a href="%1$s" title="%2$s">изключване на този модул</a>.
bg[1]: Ако сайтът ви не е публично достъпен обмислете <a href="%1$s" title="%2$s">изключване на тези модули</a>.

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: %1$s on %2$s
bg: %1$s по %2$s

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
bg: Изключване на %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
bg[0]: Подобно на вашия RSS feed, %l позволява достъп до публикациите ви и друго съдъжание на трети страни.
bg[1]: Подобно на вашия RSS feed, %l позволяват достъп до публикациите ви и друго съдъжание на трети страни.

en: %s (Required)
bg: %s (задължително)

en: %s Error
bg: %s Грешка

en: %s ago
bg: преди %s

en: %s could not be disconnected.  Are you sure they're connected currently?
bg: %s не може да се изключи. Сигурни ли сте, че в момента има връзка?

en: %s has already been whitelisted
bg: %s вече е в позволения списък.

en: %s has been activated.
bg: %s беше активирана.

en: %s has been deactivated.
bg: %s беше деактивирана.

en: %s has been successfully disconnected.
bg: %s беше развързан успешно.

en: %s has been whitelisted.
bg: %s беше добавен в списъка позволени.

[ctx: %s is a website]
en: Please visit %s to configure your VaultPress subscription.
bg: Посетете %s, за да конфигурирате вашия VaultPress абонамент.

en: %s is not a valid command.
bg: %s не е валидна команда.

en: %s is not a valid module.
bg: %s не е валиден модул.

en: %s option reset
bg: Нулирана настройка %s

en: %s px
bg: %s пиксела

en: %s requires at least one selection
bg: %s изисква поне един избран елемент

en: %s username:
bg: Потребителско име в %s:

en: %s wants to access your site&#8217;s data.  Log in to authorize that access.
bg: %s иска достъп до данните на сайта ви. Влезте, за да позволите достъпа.

en: %sConnect more admins%s
bg: %sСвържете повече администратори%s

en: &laquo; Previous
bg: &laquo; Предишни

en: &larr; Older Comments
bg: &larr; По-стари коментари

en: &mdash; Select &mdash;
bg: &mdash; Избор &mdash;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
bg: Горе е списък с настройките. Можете да ги прегледате (команда 'get'), изтриете (команда 'delete') и обновите (команда 'update').

[ctx: 'list' and 'clear' are commands and should not be translated]
en: You can also 'list' or 'clear' the whitelist.
bg: Можете и да 'list' или 'clear' списъка за списък и изтриване.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
bg: Въведете 'wp jetpack options' за повече информация.

en: (no title)
bg: (без заглавие)

en: (primary)
bg: (основен)

en: (required)
bg: (задължително)

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: 3999 Mission Boulevard,
    San Diego CA 92109
bg: Мишън Булевард 3999,
    Сан Диего, Калифорния 92109

en: 404 error page
bg: Страница за грешка 404

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a>
bg: <a class="button-primary" href="%s">Активиране</a>

en: <a class="button-primary" href="%s">Activate Now</a> or <a href="%s" >return to previous page</a>.
bg: <a class="button-primary" href="%s">Активиране</a> или <a href="%s" >връщане към предишната страница</a>.

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more</a> about these options.
bg: <a href="%s" target="_blank">Повече</a> за настройките.

en: <a href="%s">Click here</a> to refresh this list.
bg: <a href="%s">Цъкнете тук</a> за да обновите списъка.

en: <b>%</b> Replies
bg: <b>%</b> отговора

en: <em>Generated</em> by <a href="%s" target="_blank">Jetpack for WordPress</a>
bg: <em>Създадена</em> с <a href="%s" target="_blank">Jetpack за WordPress</a>

en: <p><a href="%1$s" title="Opt in to WordPress.com Site Management" >Activate Site Management</a> to manage multiple sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Activate Now</a>
bg: <p><a href="%1$s" title="Вход в управлението на WordPress.com">Включване на управление на сайтове</a> за да управлявате множество сайтове от централизирано табло на wordpress.com/sites. <a href="%2$s" target="_blank">Научете повече</a>.</p><a href="%1$s" class="jp-button">Включване</a>

en: <span>%d</span> bloggers like this:
bg: <span>%d</span> блогъра харесват това:

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
bg: <span>Автор:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
bg: <strong>%s</strong> не е позволен сайт за вграждане.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
bg: <strong>Jetpack е активиран!</strong> Всеки сайт от мрежата ви трябва да бъде свързан по отделно от някой от администраторите му.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong>  This is used to combat spam when the Protect API is unavailable.  Please use your browser's back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
bg: <strong>Не отговорихте правилно на математическата задача.</strong>  Тя се ползва за борба със спам, когато Protect API не е налично. Моля, ползвайте бутона Обратно на вашия браузър за да се върнете във формата за вход, натиснете бутона за презареждане за да генерирате нова математическа задача и пробвайте пак.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
bg: Необходим Ви е профил в WordPress.com за да влезете в сайта. Натиснете бутона по-долу за вход или за създаване на безплатен профил в WordPress.com.

en: A known issue.
bg: Известен проблем.

en: A problem with your XMLRPC file.
bg: Проблем с вашия XMLRPC файл.

en: A simple widget that displays social media icons.
bg: Джаджа, показваща икони на социални мрежи.

en: A theme conflict.
bg: Проблем с темата.

en: Action cancelled. Have a question?
bg: Прекъснато действие. Имате въпрос?

en: Activate
bg: Включване

en: Activate Akismet
bg: Активиране на Akismet

en: Activate Jetpack Manage
bg: Активиране на Jetpack Manage

en: Activate Now
bg: Активиране

en: Activate Photon
bg: Активиране на Photon

en: Activate Protect
bg: Включване на Protect

en: Activate Site Management and JSON API
bg: Включване на Управление на Сайт и JSON API

en: Activate remote management
bg: Включване на дистанционното управление

en: Active
bg: Активен

en: Add
bg: Добавяне

en: Add Contact Form
bg: Добавяне на форма за контакти

en: Add New
bg: Нов потребител

en: Add Site Icon
bg: Добавяне на икона на сайта

en: Add a Site Icon
bg: Добавяне на икона за сайта

en: Add a new field
bg: Добавяне на ново поле

en: Add a new service
bg: Добавяне на нова услуга

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
bg: Добавяне на формуляр за абониране на посетители за блога ви по електронна поща.

en: Add another option
bg: Добавяне на друга опция

en: Add logo
bg: Добавяне на лого

en: Add or remove tags
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
bg: Добавете бутони за споделяне към вашия блог и позволете на посетителите да споделят страници с техните приятели.

en: Add this form to my post
bg: Добавяне на формата към публикацията ми

en: Additional data:
bg: Допълнителна информация:

en: Address:
bg: Адрес:

en: Admin bar
bg: Администраторска лента

en: Advanced.  If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
bg: За напреднали. Ако е включена тази опция, трябва да добавите ръчно тези файлове във темата, за да може да работят връзките за споделяне.

en: Akismet can help to keep your blog safe from spam!
bg: Akismet подпомага предпазването от спам!

en: Album
bg: Албум

en: All
bg: Всички

en: All Done
bg: Готово

en: All Testimonials
bg: Всички препоръки

en: All author pages
bg: Всички авторски страници

en: All category pages
bg: Всички страници на категории

en: All date archives
bg: Всички архиви по дата

en: All modules activated!
bg: Всички модули са активирани!

en: All modules deactivated!
bg: Всички модули са деактивирани!

en: All pages
bg: Всички страници

en: All posts
bg: Всички статии

en: All tag pages
bg: Всички станици на етикети

en: All taxonomy pages
bg: Всички страници за таксономия

en: Allow individual site administrators to manage their own connections (connect and disconnect) to <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>
bg: Позволете на администраторите на под-сайтовете да редактират техните свързани профили (да свързват и развързват) с <a href="//wordpress.com">WordPress.com</a>

en: Allow users to access and edit my videos
bg: Позволяване на потребители да виждат и редактират моите видео файлове

en: Allow users to access my videos
bg: Позволяване на потребителите да виждат моите видео файлове

en: Allow users to access, edit, and delete my videos
bg: Позволяване на потребители да виждат, редактират и изтриват мои видеа

en: Allow users to upload videos
bg: Позволяване на потребители да качват видео файлове

en: Alphabetical
bg: По азбучен ред

en: Alternate text:
bg: Алтернативен текст:

en: An <span>Automattic</span> Airline
bg: Авиолиния от <span>Automattic</span>

en: An API key is needed for Protect.
bg: Нужен е API ключ за Protect.

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
bg: За получаване на броя публикации се изисква активен ключ за достъп.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
bg: Връзката с Jetpack трябва да бъде настроена от администратор на блога.

en: An error has been encountered.
bg: Възникна грешка

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
bg: Възникна грешка при създаване на вашата услуга за споделяне - моля, проверете въвдените данни.

en: An error occurred fetching the remote data.
bg: Възникна грешка при повикването на данните.

en: An error occurred while downloading blog information
bg: Възникна грешка при изтегляне на информацията за блога

en: An error occurred while downloading blog posts list
bg: Възникна грешка при теглене на списъка с публикациите от блога

en: An error occurred. Please try again later.
bg: Възникна грешка. Моля опитайте по-късно.

en: An incompatible plugin.
bg: Несъвместимо разширение.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
bg: Невалидна заявка. Това означава че нещо е счупило вашата заявка към сървъра на Jetpack. Опитайте отново.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
bg: Възникна неизвестен проблем. Моля, опитайте по-късно.

en: An unknown error occurred during installation
bg: Възникна неясна грешка при инсталацията

en: Answer a short survey to let us know how we&#8217;re doing and what to add in the future.
bg: Попълнете кратка анкета за да ни кажете как се справяме и какво да добавим вбъдеще.

en: Aperture
bg: Апертура

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
bg: Извиняваме се, но не бяха открити резултати в архива. Опитайте чрез търсене да откриете свързана публикация.

en: Archive page
bg: Страница с архив

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
bg: Сигурни ли сте, че искате да спрете да разгласявате публикации към тази връзка?

en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection.  Type "yes" to continue.
bg: Сигурни ли сте? Промяната на тази настройка може да прекъсне връзката ви с Jetpack. Въведете "yes", за да продължите.

en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
bg: Сигурни ли сте? Това не може да се върне. Напишете "да" за да продължите:

en: Artist
bg: Изпълнител

en: As a mobile icon
bg: Като мобилна икона

en: As your favicon
bg: Като ваш favicon

en: Attachment Page
bg: Страницата за файла

en: Automate Spam Blocking
bg: Автоматично блокиране на спам

en: Automatically proofread content when:
bg: Автоматично преглеждане на съдържание, когато:

en: Autoplay video on page load
bg: Видеото да тръгва автоматично при зареждане на страницата

en: Autosave encountered an unexpected error
bg: Автоматичното запаметяване беше неуспешно

en: Available Modules:
bg: Налични модули:

en: Available Services
bg: Налични услуги

en: Back to General Settings
bg: Обратно към главните настройки

en: Back to Top &uarr;
bg: Обратно в началото &uarr;

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Backups are recommended to protect your site before you make any changes.
bg: Разарвните копия се препоръчват преди направата на промени, за да съхраните сайта си.

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
bg: Уверете се, че сте натиснали "Обновяване на профила" най-долу на страницата, за да запишете промените.

en: Before you completely disconnect Jetpack is there anything we can do to help?
bg: Преди напълно да разкачите Jetpack, има ли нещо, което да направим за Вас?

en: Before you hit Publish, please refresh the following connection(s) to make sure we can Publicize your post:
bg: Преди да публикувате, моля обновете следните връзки, за да е сигурно че разгласяването на публикацията ви е възможно:

en: Bias Language
bg: Терминологичен език

en: Black
bg: Черна

en: Blog Archives
bg: Архиви

en: Blog Subscriptions
bg: Абонаменти за блога

en: Blog URL:
bg: URL на блога

en: Blog follow email text
bg: Текст на писмото за абонамент към блога

en: Blue
bg: Сини

en: Border Color (hex):
bg: Цвят на рамката (шестнадесетичен код):

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
bg: Дава силата на WordPress.com за сайтове на WordPress на собствен хостинг. Jetpack дава възможност да свържете блога си с WordPress.com профил и да използвате мощни средства, които иначе са налични само за потребители на WordPress.com.

en: Browse Your VideoPress Library
bg: Разглеждане на VideoPress библиотеката

en: Button style
bg: Стил на бутона

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
bg: Чрез добавяне на форма за контакт, вашите потребители ще могат да ви изпращат обратна връзка. Всяка обратна връзка се проверява за спам преди да ви се изпрати по имейл.

en: Camera
bg: Камера

en: Can not disconnect Jetpack
bg: Не можете да разкачите Jetpack

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel reply
bg: Отказ

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
bg: Не може да се постави cookie, тъй като хедърите на сайта вече са изпратени.

en: Cannot load blog information at this time.
bg: В момента не може да се зареди информация за блога.

en: Cannot load blog posts at this time.
bg: В момента не могат да се заредят публикациите от блога.

en: Cannot use global flag on non-multisites
bg: Не може да се използва глобален флаг за самостоятелен сайт

en: Caption:
bg: Заглавие:

en: Category
bg: Категория

en: Center
bg: Център

en: Change Frequency
bg: Честота на Обновяване

en: Change logo
bg: Смяна на лого

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
bg: Промяна дали посетителите да могат да се абонирет за публикации, коментари или и двете.

en: Chart stats by
bg: Графика със статистики по

en: Check for Spam
bg: Проверка за спам

en: Checkbox
bg: Поле за отметка

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if choosen page has children.]
en: Include children
bg: Включително дъщерни страници

en: Checkbox with Multiple Items
bg: Отметка с множество елементи

en: Checking
bg: Проверяване

en: Choose Images
bg: Избор на изображения

en: Choose from the most used tags
bg: Избор от най-често използваните етикети

en: Choose logo
bg: Избор на лого

en: Circles
bg: Кръгове

en: Cleared all whitelisted IPs
bg: Всички позволени IP адреси са изтрити.

en: Clich&eacute;s
bg: Клишета

en: Click to Press This!
bg: Натиснете, за да споделите в Press This!

en: Click to autoplay the presentation!
bg: Натиснете за автоматично стартиране на презентацията!

en: Click to email this to a friend
bg: Натисни, за да изпратиш по и-мейл

en: Click to print
bg: Натиснете, за да отпечатате

en: Click to share on %s
bg: Натиснете, за да споделите в %s

en: Click to share on Facebook
bg: Споделяне във Facebook

en: Click to share on Google+
bg: Натиснете, за да споделите в Google+

en: Click to share on LinkedIn
bg: Натиснете, за да споделите в LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
bg: Натиснете, за да споделите в Pinterest

en: Click to share on Pocket
bg: Натиснете, за да споделите в Pocket

en: Click to share on Reddit
bg: Натиснете, за да споделите в Reddit

en: Click to share on Tumblr
bg: Натиснете, за да споделите в Tumblr

en: Click to share on Twitter
bg: Натиснете, за да споделите в Twitter

en: Click to view slideshow.
bg: Натиснете тук за да видите презентацията.

en: Close
bg: Затваряне

en: Color Scheme
bg: Цветова схема

en: Comics list
bg: Списък с комикси

en: Comics list navigation
bg: Навигация на списъка с комикси

en: Comment
bg: Коментар

en: Comment Likes are
bg: Харесвания за коментари са

en: Comment cache problem?
bg: Проблем с кеша на коментара?

en: Comment follow email text
bg: Текст на писмото за абонамент към коментари

en: Comment navigation
bg: Навигация в коментарите

en: Commenting as %s
bg: Коментирате като %s

en: Comments
bg: Коментари

en: Comments are not allowed.
bg: Не са позволени коментари

en: Comments on this post are closed.
bg: Коментарите за тази публикация са изключени.

en: Community Widget
bg: Джаджа за общност

en: Complex Phrases
bg: Сложни фрази

en: Config
bg: Конфигурация

en: Configure
bg: Настройки

en: Configure %s
bg: Конфигуриране на %s

en: Confirm Disconnect
bg: Потвърждаване на разкачането

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect Jetpack
bg: Свързване на Jetpack

en: Connect and share your posts on %s
bg: Свържете и споделяйте вашите публикации в %s

en: Connect to
bg: Свързване към

en: Connect to WordPress.com
bg: Свържете се с WordPress.com

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
bg: Свързване на вашия блог с популярни социални мрежи и автоматично споделяне на публикации с приятелите ви.

en: Connected
bg: Свързан

en: Connected WordPress.com Blog
bg: Свързан WordPress.com блог

en: Connected as:
bg: Свързан като:

en: Connecting Jetpack will show you <strong>stats</strong> about your traffic, <strong>protect</strong> you from brute force attacks, <strong>speed up</strong> your images and photos, and enable other <strong>traffic and security</strong> features.
bg: Свързването с Jetpack ще ви покаже <strong>статистики</strong> за трафика ви, ще ви <strong>защити</strong> от атаки с груба сила, ще <strong>ускори</strong> изображенията и снимките ви и ще включи други функции за <strong>трафик и сигурност</strong>.

en: Contact Form
bg: Форма за контакти

en: Contact Form URL:
bg: Адрес на формата за контакти:

en: Contact Info
bg: За връзка

en: Continue &rarr;
bg: Напред &rarr;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Има още <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
bg: Не беше намерен VideoPress token за качване. Моля опитайте отново.

en: Count the page views of registered users who are logged in.
bg: Включване броя посещения от регистрирани потребители.

en: Create <a href="%s" title="Go to Users → All Users">additional Administrators</a> to change primary user.
bg: Създайте <a href="%s" title="Потребители → Всички потребители">допълнителни администратори</a> за да смените основния потребител.

en: Create Share Button
bg: Създаване на бутон за споделяне

en: Crop Image
bg: Изрязване на изображението

en: Currently Reading
bg: Четени в момента

en: Custom
bg: Собствено

en: Custom CSS Stylesheet
bg: Персонализиран CSS Stylesheet

en: Custom Email Address
bg: Собствен имейл адрес

en: Custom Message:
bg: Персонализирано съобщение:

en: Custom field deleted.
bg: Потребителските полета са изтрити.

en: Custom field updated.
bg: Потребителското поле е обновено.

en: Customer Testimonials
bg: Клиентски препоръки

en: Customize
bg: Настройки

en: Customize Testimonials Archive
bg: Персонализиране на архива с препоръки

en: Daily Archives: %s
bg: Архив по дни: %s

en: Daily archives
bg: Дневен архив

en: Dark
bg: Тъмна

en: Date
bg: Дата

en: Deactivate
bg: Изключване

en: Debug
bg: Отстраняване на грешки

en: Debug Info
bg: Информация за отстраняване на грешки

en: Debug Jetpack for more information.
bg: Дебъгване на Jetpack за повече информация

en: Default
bg: По подразбиране

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
bg: Ново поле

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
bg: Първа опция

en: Default quality
bg: Качество по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete Permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Delete this item permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Deleted option: %s
bg: Изтрита настройка: %s

en: Description
bg: Описание

en: Detailed information
bg: Детайлна информация

en: Diacritical Marks
bg: Акценти/ударения на букви

en: Disable CSS and JS
bg: Изключване на CSS и JS

en: Disable Post By Email
bg: Изключване на Публикуване по имейл

en: Disconnect
bg: Разкачане

en: Disconnect Jetpack
bg: Разкачане на Jetpack

en: Disconnect site from WordPress.com
bg: Разкачете сайта от WordPress.com

en: Disconnecting Jetpack
bg: Разкачете Jetpack

en: Disconnecting is not possible while in staging mode.<br /><a href="%s" target="_blank">Learn more about how staging sites work</a>.
bg: Разкачането не е достъпно в тестов режим.<br /><a href="%s" target="_blank">Научете повече за тестовите сайтове</a>.

en: Dismiss this notice
bg: Скриване на известието

en: Dismiss this notice.
bg: Скриване на известието.

en: Display Header Text
bg: Показване на заглавен текст

en: Display WordPress Posts
bg: Показване на публикации от WordPress

en: Display a Google+ Badge to connect visitors to your Google+
bg: Показване на Google+ значка за насочване на посетителите към вашия Google+ профил

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
bg: Показване на мини версия на профила ви в Gravatar.

en: Display a photo gallery or slideshow
bg: Показване на галерия от снимки или слайдшоу

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
bg: Подреждане на снимките в галерията в красива мозайка.

en: Display an image in your sidebar
bg: Показване на изображение в страничната лента

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
bg: Показване на официалната джаджа за времева линия на Twitter.

en: Display as:
bg: Показване като:

en: Display higher quality video by default.
bg: Високо качество на видео по подразбиране.

en: Display share menu and allow viewers to embed or download this video
bg: Показване на меню за споделяне за да могат посетителите да вграждат и изтеглят видеото.

en: Display tag content in all listings.
bg: Показване на етикети във всички списъци

en: Display your books from Goodreads
bg: Показване на книгите ви от Goodreads

en: Display your location, hours, and contact information.
bg: Показване на местоположението ви, часа и информация за връзка с вас.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
bg: Показва стисък със скорошни публикации от друг WordPress.com блог или такъв с включен Jetpack.

en: Do I need to fill this out?
bg: Трябва ли да попълвам това?

en: Do not allow other users to access my VideoPress library
bg: Забрана на други потребители да виждат мояте VideoPress библиотека

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като е поддомейн на WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като е празен.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като е в списъка със забранени домейни.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като използва невалиден домейн от първо ниво.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as its IP `%2$s` is either invalid, or in a reserved or private range.
bg: Домейнът `%1$s` не премина проверката is_usable_domain, тъй като IP адресът му `%2$s` или не е валиден или е в запазен или частен диапазон.

en: Don&#8217;t send this to subscribers
bg: Не изпращай към абонати

en: Don't show the Reblog button on posts
bg: Скриване на бутон Reblog от публикации

en: Double Negatives
bg: Двойни отрицателни

en: Download
bg: Сваляне

en: Drag and drop available services here.
bg: Провлачете и пуснете налични услуги тук.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
bg: Провлачете и пуснете услуги, които искате да включите, в кутията отдолу.

en: Drive more traffic to your site
bg: Насочете повече трафик съм сайта си

en: Drop down
bg: Падащо меню

en: E-mail
bg: Имейл

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
bg: Всеки модул има връзка за включване и изключване, така че можете да ги превключване по отделно.

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
bg: Промотирайте лесно всички статии с етикет <a href="%1$s">"featured"</a> или етикет по ваш избор. Вашата тема поддържа до %2$s статии в областта за избрано съдържание.

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit CSS
bg: Редактиране на CSS

en: Edit Details
bg: Промяна на информация

en: Edit Menu Item
bg: Редактиране на елемент от менюто

en: Edit Selection...
bg: Редактиране на селекция...

en: Edit Your Profile
bg: Редактирайте профила си

en: Edit this new field
bg: Редактиране на новото поле

en: Email
bg: Имейл

en: Email Address
bg: E-mail адрес

en: Email Address:
bg: Имейл адрес:

en: Email check failed, please try again
bg: Проверката на имейл адреса е неуспешна. Моля, опитайте отново.

en: Email me whenever
bg: Уведомяване на администратора когато

en: Email notifications
bg: Имейл известия

en: Email settings
bg: Настройки на имейл

en: Emails will be sent to %s (<a href="%s">Edit</a>)
bg: Имейлите ще бъдат пращани на %s (<a href="%s">промяна</a>)

en: Empty Spam
bg: Изтриване на спама

en: Enable Backups
bg: Включване на резервни копия

en: Enable Jetpack Stats
bg: Включване на Jetpack статистики

en: Enable Portfolio Projects for this site.
bg: Включване на проекти за портфолио на сайта.

en: Enable Post By Email
bg: Включване на Публикуване по имейл

en: Enable Testimonials for this site.
bg: Включване на препоръки за сайта.

en: Enable VaultPress Backups
bg: Включване на резервни копия с VaultPress

en: Enable auto-updates
bg: Разреши автоматичното обновяване

en: Enable auto-updates on WordPress.com
bg: Включване на автоматичното обновяване на WordPress.com

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
bg: Включване на коректура за следните граматически и стилистически правила когато пишете публикации и страници:

en: Enabled Services
bg: Включени услуги

en: English Options
bg: Настройки за английски

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
bg: Въвеждане на адрес на сайт от WordPress.com или друг сайт на WordPress.

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
bg: Въведете адрес на 16x16px икона, която искате да използвате за тази услуга.

en: Enter your email address
bg: Въведете имейл адреса си

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
bg: Въведете имейл адрес за да се абонирате за блога и да получавате известия за нови статии.

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
bg: Въведете стойността на meta key "content" за да верифицирате вашия блог с %s

en: Error Details: %s
bg: Детайли за грешката: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
bg: Информация за грешката: ID за Jetpack започва с цифра. Не споделяйте тази грешка публично! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
bg: Информация за грешката: ID за Jetpack е празен. Не споделяйте тази грешка публично! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
bg: Информация за грешката: ID за Jetpack не е скалар. Не споделяйте тази грешка публично! %s

en: Error code: %s
bg: Грешка: %s

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
bg: Грешка в свързването с WordPress.com. Код: %1$s, %2$s

en: Error in moving to Trash.
bg: Грешка при местенето в Кошчето.

en: Error in restoring from Trash.
bg: Грешка при връщането от Кошчето.

en: Error loading profile
bg: Възникна грешка при зареждане на профила

en: Error!
bg: Грешка!

en: Error, bad module.
bg: Грешка, несъвместим модул.

en: Error, invalid response data.
bg: Грешка, невалидна информация.

en: Error: Couldn't create suitable username.
bg: Грешка: името не беше създадено.

en: Error: This site's Jetpack connection is currently experiencing problems.
bg: Грешка: тази Jetpack връзка има проблем.

en: Error: please enter a valid email address.
bg: Грешка: моля въведете e-mail адрес

en: Error: please fill the required fields (name, email).
bg: Грешка: моля попълнете задължителните полета (име, e-mail).

en: Every minute
bg: Всяка минута

en: Example:
bg: Пример:

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
bg: Страница

[ctx: Example: the user is viewing a custom post type archive.]
en: Post Type
bg: Тип съдържание

en: Expecting an array
bg: Очаква се масив

en: Explain...
bg: Обяснете...

en: Export feedback as CSV
bg: Export на обратните връзки като CSV

en: Facebook Page
bg: Facebook страница

en: Facebook Page Plugin
bg: Разширение на Facebook за страници

en: Facebook Page URL
bg: URL адрес на Facebook страница

en: Facebook Wall
bg: Facebook стена

en: Failed permissions, please try again.
bg: Неуспешни права, моля опитайте отново.

en: Featured
bg: На фокус

en: Featured Content
bg: Избрано съдържание

en: Featured Images
bg: Картинки за публикациите

en: Feed(s) to Display:
bg: Feed за показване

en: Feedback
bg: Обратна връзка

en: Feedback discarded.
bg: Обратната връзка е изтрита.

en: Feedback(s) marked as spam
bg: Обратната/ите връзки маркирани като спам

en: Field type
bg: Тип на полето

en: Fill out my Wufoo form!
bg: Попълнете моя Wufoo формуляр!

en: Filter Testimonials list
bg: Филтриране на списъка с препоръки

en: Filter comics list
bg: Филтрирай списъка с комикси

en: Filter menu items list
bg: Филтрирай списъка с меню-елементи

en: Filter projects list
bg: Филтриране на списъка с проекти

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
bg: Разберете дали е така като изключите всички разширения освен Jetpack. Ако проблемът продължи, значи не е породен от разширение. Ако обаче се разреши, включвайте разширенията едно по едно докато проблемът не се изяви отново. Така ще откриете къде е грешката. Пишете ни и ще се опитаме да ви помогнем.

en: First option
bg: Първа опция

en: First param must be string or empty
bg: Първият параметър трябва да е низ или да е празен

en: Focal Length
bg: Фокусно разстояние

en: Follow Blog
bg: Абонамент за блога

en: Follow Comments
bg: Следване на коментари

en: Follow me on Twitter
bg: Следвай ме на Twitter

en: Follower Settings
bg: Настройки за абонатите

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
bg: При нужда от помощ можете да опитате <a href="%1$s">дебъгера ни за грешки</a> или <a href="%2$s" target="_blank">съветите ни за отстраняване на неизправности</a>.

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: Free formats
bg: Свободни формати

en: From
bg: От

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
bg: Главната страница, архивни страници и резултати от търсене

en: Front page
bg: Начална страница

en: Full management mode is off for this site.
bg: Режимът на пълно управление е изключен за този сайт.

en: Gallery
bg: Галерия

en: Get an API Key
bg: Получаване на API ключ

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
bg: Запознайте се с управление на вашия Мултисайт на Jetpack като се свържете.

en: Get started with Jetpack Multisite
bg: Запознаване с Jetpack Мултисайт

en: Go to WordPress.com
bg: Идете на WordPress.com

en: Go to WordPress.com to enable auto-updates for plugins
bg: Идете на WordPress.com за да включите автоматичното обновяване на разширения

en: Go to WordPress.com to try these features
bg: Идете на WordPress.com за да изпробвате тези функционалности

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
bg: ID на потребител в Goodreads <a href="%s" target="_blank">(инструкции)</a>:

en: Google Maps API Key
bg: Google Maps API ключ

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
bg: За да ползвате карти от Google във вашия сайт е нужно да осигурите API ключ от Google. <a href="%s">Инструкции за създаване на API ключ</a>.

en: Google+ Badge
bg: Значка за Google+

en: Google+ URL
bg: Адрес в Google+

en: Gravatar Hovercards
bg: Gravatar визитки

en: Gravatar Profile
bg: Профил в Gravatar

en: Great job! Now let's make sure your hard work is never lost, backup everything with VaultPress.
bg: Страхотна работа! Нека сега се уверим, че усилията ви никога не се изгубят като направим резервно копие с VaultPress.

en: Green
bg: Зелена

en: Greeting Text
bg: Приветстващ текст

en: Have feedback on Jetpack?
bg: Мнение и препоръки за Jetpack?

en: Height
bg: Височина

en: Height (px; at least 200):
bg: Височина (пиксели; най малко 200)

en: Height:
bg: Височина:

en: Here are your whitelisted IPs:
bg: Списък с позволените IP адреси:

en: Here&#8217;s what your form will look like
bg: Така ще изглежда формата ви

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
bg: Привет,
    
    Имате покана да се присъедините към '%1$s' в
    %2$s като %3$s.
    
    Моля, последвайте връзката, за да приемете поканата:
    %4$s

en: Hidden Verbs
bg: Скрити глаголи

en: Hide
bg: Скриване

en: Hide related content after posts
bg: Скриване на свързаното съдържание след публикации

en: Hide tag from displaying in post meta and tag clouds.
bg: Скриване на етикет от post meta и облака с етикети

en: Hide the stats smiley face image.
bg: Скриване на изображението на усмихнато лице от страницата със статистиките.

en: High definition on by default
bg: Високо качество включено по подразбиране

en: Home
bg: Начало

en: Hours & Info
bg: Часове и информация

en: Hours:
bg: Часове:

en: How does this work?
bg: Как работи това?

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
bg: Здравейте.
    
    Наскоро сте се абонирали за една от публикациите ми. Това означава, че ще получавате писмо когато някой пусне нов коментар.
    
    За да активирате услугата последвайте връзката долу. Ако смятате, че получавате това писмо по погрешка просто го игнорирайте и повече няма да ви досаждаме.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
bg: Здравейте.
    
    Наскоро сте се абонирали за публикациите от този блог. Това означава, че ще получавате всяка нова публикация като писмо.
    
    За да активирате услугата последвайте връзката долу. Ако смятате, че получавате това писмо по погрешка просто го игнорирайте и повече няма да ви досаждаме.

en: I Need Support
bg: Имам нужда от помощ

en: IP Address:
bg: IP адрес:

en: IPv4 and IPv6 are acceptable. <br />To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
bg: Приемат се IPv4 и IPv6. <br />За диапазон, въведете начало и край на диапазона, разделени с тире. Пример: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Icon
bg: Икона

en: Icon + text
bg: Икона + текст

en: Icon URL
bg: Адрес на иконата

en: Icon only
bg: Само икона

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
bg: Определяне на думи и фрази за пренебрегване при коректура на публикациите и страниците ви:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
bg: Ако оставите полето празно, ще се опитаме да познаем размера на изображенито.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
bg: Ако има и друго, значи или тема или разширение извеждат допълнителни знаци. Опитайте стъпки 2 и 3.

en: If none of these help you find a solution, <a href="%s">click here to contact Jetpack support</a>. Tell us as much as you can about the issue and what steps you've tried to resolve it, and one of our Happiness Engineers will be in touch to help.
bg: Ако никое от горните не ви помогне да достигнете до решение на проблема си, <a href="%s">свържете се с отдел поддръжка на Jetpack</a>. Обяснете всичко свързано с проблема и какви действия сте предприели за решението му и някой от Инженерите ни по поддръжка ще ви помогне.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
bg: Ако това решава проблема, значи нещо в темата ви вероятно е повредено - уведомете авторите ѝ за това.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
bg: Ако нямате профил в WordPress.com, можете да се регистрирате безплатно за няколко секунди.

en: If you get a 404 message, contact your web host. Their security may block XMLRPC.
bg: Ако получите грешка от тип 404, свържете се с хостинга. Възможно е мерките им за сигурност да блокират XMLRPC.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
bg: Ако проблемът е неизвестен или причинен от разширение, опитайте да активирате %s (WordPress темата по подразбиране).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
bg: Ако проблемът е неизвестен или причинен от разширение, опитайте да активирате WordPress темата по подразбиране.

en: Ignore all
bg: Игнориране всички

en: Ignore always
bg: Пренебрегване винаги

en: Ignore suggestion
bg: Пренебрегване на предложение

en: Ignored Phrases
bg: Пренебрегвани фрази

en: Image
bg: Изображение

en: Image Alignment:
bg: Позиция на изображението:

en: Image Color:
bg: Цвят на изображението:

en: Image Gallery Slideshow
bg: Презентация с галерия от изображения

en: Image Grid
bg: Изображения в табличен вид

en: Image Link
bg: Връзка за изображението

en: Image List
bg: Списък от изображения

en: Image Settings:
bg: Настройки на изображението:

en: Image Size:
bg: Размери на изображението:

en: Image URL:
bg: URL адрес на изображение:

en: Image title:
bg: Заглавие на изображението:

en: Image to be cropped
bg: Изображение за изрязване

en: Images
bg: Снимки

en: Images:
bg: Изображения:

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
bg: <a href="%s" target="_blank">Режимът за програмисти</a> е включен поради липса на точка в адреса (примерно http://localhost).

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the JETPACK_DEV_DEBUG constant being defined in wp-config.php or elsewhere.
bg: <a href="%s" target="_blank">Режимът за програмисти</a> е включен поради налична константа JETPACK_DEV_DEBUG във wp-config.php или друг файл.

en: In <a href="%s" target="_blank">Development Mode</a>, via the jetpack_development_mode filter.
bg: <a href="%s" target="_blank">Режимът за програмисти</a> е включен посредством филтъра jetpack_development_mode

en: Inactive
bg: Неактивен

en: Include this CSS in the Mobile Theme
bg: Включване на този стил в мобилната тема

en: Information about this blog is currently being retrieved.
bg: В момента се тегли информация за този блог.

en: Insert Video
bg: Вмъкване на видео

[ctx: Instructions on how to whitelist IP ranges - low_range/high_range should be translated.]
en: You can save a range of IPs {low_range}-{high_range}. No spaces allowed.  (example: 1.1.1.1-2.2.2.2)
bg: Можете да запишете диапазон от IP адреси като {долна_граница}-{горна_граница}. Не въвеждайте интервали. (пример: 1.1.1.1-2.2.2.2)

en: Introduction text sent when someone follows a post on your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
bg: Въведение, което се изпраща когато някой се абонира за коментари по блога ви. (Автоматично се добавят и информация за сайта и потвърждение на заявката за абонамент)

en: Introduction text sent when someone follows your blog. (Site and confirmation details will be automatically added for you.)
bg: Въведение, което се изпраща когато някой се абонира за блога ви. (Автоматично се добавят и информация за сайта и потвърждение на заявката за абонамент)

en: Invalid JSON
bg: Невалиден JSON

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
bg: Невалиден ID на потребител в Goodreads.

en: Invalid Video GUID!
bg: Невалиден GUID на видео!

en: Invalid image URL
bg: Невалиден URL на изображението

en: Invalid remote response.
bg: Невалидна дистанционна заявка.

en: Invalid request
bg: Невалидна заявка

en: Invalid site information returned from remote.
bg: Отсрещната страна върна невалидна информация.

en: Is this site private?
bg: Този сайт частен ли е?

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
bg: Моля проверете адреса на Facebook страницата в <a href="%s">настройките на джаджата</a>.

en: It looks like your Google+ URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%s">widget settings</a>.
bg: Изглежда че вашият Google+ адрес не е конфигуриран правилно. Моля проверете <a href="%s">настройките на приставката</a>.

en: It looks like your site can not communicate properly with Jetpack.
bg: Изглежда, че сайтът ви не може да се свърже с Jetpack.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
bg: Може да е от някои от следните проблеми, които можете да проверите сами:

en: It's ready to bring awesome, WordPress.com cloud-powered features to your site.
bg: Готов е да донесе невероятни свойства на сайта ви, идващи право от WordPress.com.

en: JETPACK_CLIENT__HTTPS is set to NEVER
bg: JETPACK_CLIENT__HTTPS е зададена на NEVER

en: Jargon
bg: Жаргон

en: Jetpack Centralized Site Management
bg: Централизирано управление на сайтове с Jetpack.

en: Jetpack Debugging Center
bg: Център за отстраняване на грешки на Jetpack

en: Jetpack FAQ
bg: Често задавани въпроси за Jetpack

en: Jetpack Network Settings Updated!
bg: Мрежовите настройки на Jetpack са обновени!

en: Jetpack Plugin Version
bg: Версия на Jetpack разширението

en: Jetpack Primary User
bg: Основен потребител на Jetpack

en: Jetpack Settings
bg: Настройки на Jetpack

en: Jetpack Sites
bg: Сайтове, използващи Jetpack

en: Jetpack Subscriptions Settings
bg: Настройки на абонаментите от Jetpack

en: Jetpack Subscriptions:
bg: Абонаменти от Jetpack:

en: Jetpack Support
bg: Jetpack поддръжка

en: Jetpack by WordPress.com
bg: Jetpack от WordPress.com

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
bg[0]: Jetpack съдържа най-новата версия на старото разширение %l.
bg[1]: Jetpack съдържа най-новите версии на старите разширения %l.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
bg: Jetpack съдържа най-новата версия на старото &#8220;%1$s&#8221; приложение.

en: Jetpack has been successfully disconnected.
bg: Jetpack беше отвързан успешно.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
bg: В момента JetPack e свързан с WordPress.com

en: Jetpack is installed!
bg: Jetpack е инсталиран!

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
bg: Jetpack е активен за цялата мрежа мрежа и предупрежденията не могат да бъдат изключени.

en: Jetpack is not active on this site.
bg: Jetpack не е активен за този сайт.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
bg: В момента Jetpack не е свързан с WordPress.com

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
bg: Jetpack изисква WordPress версия %s или по-нова.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
bg: Jetpack дава на личния ви WordPress сайт страхотни облачни възможности, налични на WordPress.com.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
bg: Jetpack ще продължи да тества за поддръжка на HTTPS всекидневно, но натискайки тук можете да проверите веднага:

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
bg: Слайдерът на Jetpack е изключен защото друго разширение или темата ви презаписват функционалността на краткия код [gallery].

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
bg[0]: Присъединете се към %s друг абонат
bg[1]: Присъединете се към %s други абонати

en: Jump to:
bg: Прескачане към:

[ctx: Jumpstart Description]
en: Adds a button to your post and page editors, allowing you to build simple forms to help visitors stay in touch.
bg: Добавя бутон във редакторът за публикации и страници, който позволява изграждане на бързи форми за свързване с посетителите.

[ctx: Jumpstart Description]
en: Brings your photos and images to life as full-size, easily navigable galleries.
bg: Съживява вашите снимки и изображения в големи и удобни галерии.

en: Just one more step before you can manage your site from WordPress.com! Click the button below and you will be good to go.
bg: Остава само една стъпка преди да можете да управлявате вашия сайт от WordPress.com! Кликнете на бутона по-долу и сте готови.

en: Just one more step before your menus can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your menus with our newly-redesigned user interface.
bg: Само още една стъпка преди вашите менюта да се редактират от WordPress.com. Кликнете на бутона долу и ще управлявате менютата си с обновения ни интерфейс.

en: Just one more step before your plugins can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing all of your plugins in one place.
bg: Само още една стъпка преди вашите плъгини да се управляват от WordPress.com. Кликнете на бутона долу и ще управлявате всичките си плъгини от едно място.

en: Just one more step before your site can be secured by Jetpack and WordPress.com. Click the button below and you'll be safe and secure.
bg: Само още една стъпка преди сайтът ви да е защитен от Jetpack и WordPress.com. Кликнете на бутона долу и ще сте подсигурени.

en: Just one more step before your themes can be managed with WordPress.com. Click the button below and you'll be managing your themes with our newly-redesigned user interface.
bg: Остава една стъпка преди да можете да управлявате темите чрез WordPress.com. Кликнете на бутона по-долу и ще можете да ползвате нашия обновен интерфейс за управление на теми.

en: Label
bg: Текст

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
bg: Име

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
bg: Уебсайт

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
bg: Опция

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
bg: Опции

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
bg: преместване

en: Labels
bg: Етикети

en: Landscape
bg: Пейзаж

en: Language
bg: Език

en: Large
bg: Голяма

en: Large Blog Image
bg: Голямо изображение на блога

en: Last Modified
bg: Последна промяна

en: Last Updated
bg: Последно обновяване

en: Layout
bg: Оформление

en: Layout Options:
bg: Оформление:

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Learn about the benefits you receive when you connect Jetpack to WordPress.com
bg: Научете за ползите, които получавате, при връзка на Jetpack с WordPress.com

en: Learn about what being the Primary User means.
bg: Научете какво означава да сте основен потребител.

en: Learn more
bg: Научете повече

en: Learn more about Jetpack Manage on Jetpack.com
bg: Научете повече за управление с Jetpack на Jetpack.com

en: Learn more about Markdown.
bg: Научете повече за Markdown.

en: Leave a Reply
bg: Вашият коментар

en: Leave a Reply to %s
bg: Вашият отговор на %s

en: Leave a reply
bg: Вашият коментар

en: Left
bg: Ляво

en: Let Jetpack deliver your images optimized and faster than ever.
bg: Позволете Jetpack да доставя картинките ви оптимизирани и по-бързи от всякога.

en: Let us know your name.
bg: Вашето име.

en: Light
bg: Светла

en: Like
bg: Харесвам

en: Likes
bg: Харесвания

en: Likes Notifications
bg: Известия за харесвания

en: Likes and Shares
bg: Харесвания и споделяния

en: Limit must be greater than or equal to 0.
bg: Броят трябва да е по-голям или равен на 0.

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" target="_blank">More info</a>.)
bg: Ограничаване на ширината на изображенията в пълен размер до %1$s пиксела. (<a href="%2$s" target="_blank">Повече информация</a>)

en: Link Color (hex):
bg: Цвят на връзката (шестнадесетичен код):

en: Link To:
bg: Връзка към:

en: Link URL (when the image is clicked):
bg: Връзка (когато някой натисне върху изображението)

en: Link account with WordPress.com
bg: Свързване на потребител с WordPress.com

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
bg: Заглавието на видеото да сочи към адреса му във VideoPress.com

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
bg: редактиране

en: Link your account
bg: Свързване на вашия акаунт

en: Link your account to WordPress.com
bg: Връзка към вашия профил в WordPress.com

en: Links to services that you use across the web.
bg: Връзки към уеб услуги, които използвате.

en: Links to your blog's RSS feeds
bg: Връзки към RSS feed-ове от вашия блог

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
bg: Връзки към ваши сайтове, блогове или други, които да ви представят.

en: Live Preview
bg: Предварителен преглед

en: Load your <a href="%s">XMLRPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
bg: Заредете <a href="%s">XMLRPC файла</a> си. Би трябвало да изпише “XML-RPC server accepts POST requests only.” на един ред.

en: Loading &hellip;
bg: Зареждане &hellip;

en: Loading Comments...
bg: Зареждане на коментари...

en: Loading video...
bg: Зареждане на видео...

en: Loading&hellip;
bg: Зареждане

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Location of the Ogg video file.
bg: Адрес на Ogg видео файла.

en: Log in with WordPress.com
bg: Вход с WordPress.com

en: Logged In
bg: влезли

en: Logged Out
bg: Разлогнат

en: Login Blocked by Jetpack
bg: Входът е блокиран от Jetpack

en: Logo
bg: Лого

en: Loop video playback
bg: Видеото да започва отначало когато свърши

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
bg: Обяд: от 11 до 14
    Вечеря: пн-чт от 17 до 23, пт-сб: от 17 до 1 след полунощ

en: M j, Y @ G:i
bg: d.m.Y G:i

en: Main Sidebar
bg: Основна странична лента

en: Make sure to add your most frequently used IP addresses as they can change between your home, office or other locations. Removing an IP address from the list below will remove it from your whitelist.
bg: Убедете се че сте добавили често използваните IP адреси, тъй-като може да са различни вкъщи, в офиса и на други места. Изтриването на адрес от списъка ще го премахне и от вашия списък с позволени адреси.

en: Make this connection available to all users of this blog?
bg: Направете тази връзка достъпна за всички потребители на блога?

en: Manage Plugins
bg: Управление на разширенията

en: Manage Your Menus
bg: Управление на менюта

en: Manage Your Plugins
bg: Управление на плъгините

en: Manage Your Security Settings
bg: Управление на настройките за сигурност

en: Manage Your Site
bg: Управление на вашия сайт

en: Manage Your Themes
bg: Управление на вашите теми

en: Manage has been activated for you!
bg: "Управление" беше активиран!

en: Manage multiple Jetpack enabled sites from one single dashboard at wordpress.com. Allows all existing, connected Administrators to modify your site.
bg: Управлявайте множество сайтове с Jetpack от едно табло на wordpress.com. То позволява на всички съществуващи, свързани администратори да редактират сайта ви.

en: Manage your email preferences.
bg: Управление на предпочитания за електронна поща.

en: Manage your multiple Jetpack sites from our centralized dashboard at wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
bg: Управлявайте всичките си сайтове с Jetpack от централизирано табло на wordpress.com/sites. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>.

en: Mark as Spam
bg: Маркиране като спам

en: Mark this message as NOT spam
bg: Маркиране на съобщението че НЕ Е спам

en: Mark this message as spam
bg: Маркиране на съобщението като спам

en: Markdown content
bg: Markdown съдържание

en: Match by Email
bg: Съвпадение по имейл

en: Maximum Width (px; 220 to 1200):
bg: Максимална широчина (px; 220 to 1200):

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
bg: Колко най-много публикации да се показват (не повече от 10):

en: Media
bg: Файлове

en: Media File
bg: Файл

en: Medium
bg: Среден

en: Menu
bg: Меню

en: Menu Item
bg: Елемент на меню

en: Menu item label list navigation
bg: Навигация на списъка с надписи на меню-елементи

en: Menu item labels list
bg: Списък с надписи на меню-елементи

en: Menu item list navigation
bg: Навигация на списъка с меню-елементи

en: Menu items list
bg: Списък с меню-елементи

en: Menu section list
bg: Списък със секции на меню

en: Menu section list navigation
bg: Навигация на списъка със секции на меню

en: Message
bg: Съобщение

en: Message Sent
bg: Съобщението е изпратено

en: Messages
bg: Съобщения

en: Metadata
bg: Мета данни

en: Missed schedule
bg: Пропуснато планирано публикуване

en: Missing attachment ID.
bg: Липсва ID на прикачения файл.

en: Missing target blog ID.
bg: Липсва ID на избрания блог.

en: Missing target post ID.
bg: Липсва ID на публикацията.

[ctx: Module Description]
en: Add a site icon to your site.
bg: Добавяне на икона на сайта.

[ctx: Module Description]
en: Add support for infinite scroll to your theme.
bg: Добавя поддръжка за безкрайно скролиране в темата ви.

[ctx: Module Description]
en: Allow users to subscribe to your posts and comments and receive notifications via email.
bg: Позволява на посетителите да се абонират за вашите публикации и коментари и да получават известия по имейл.

[ctx: Module Description]
en: Automatically promote content.
bg: Автоматично промотиране на съдържание.

[ctx: Module Description]
en: Creates sitemaps to allow your site to be easily indexed by search engines.
bg: Създава карти на сайта ви, позволяващи на търсачки да намират страниците ви.

[ctx: Module Description]
en: Customize your site’s CSS without modifying your theme.
bg: Персонализиране на CSS без промяна на темата.

[ctx: Module Description]
en: Daily or real-time backups.
bg: Ежедневни резервни копия или такива в реално време.

[ctx: Module Description]
en: Display similar content.
bg: Показване на сходно съдържание.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
bg: Показване на визитка при посочване на Gravatar на потребител.

[ctx: Module Description]
en: Increase reach and traffic.
bg: Увеличаване на обхвата и трафика.

[ctx: Module Description]
en: Insert a contact form anywhere on your site.
bg: Поставяне на форма за контакт на каквото искате място в сайта ви.

[ctx: Module Description]
en: Let readers comment with WordPress.com, Twitter, Facebook, or Google+ accounts.
bg: Позволява на читателите да коментират с WordPress.com, Twitter, Facebook и Google+ профили.

[ctx: Module Description]
en: Organize and display different types of content on your site, separate from posts and pages.
bg: Организиране и показване на различните типове съдържание на вашия сайт, които не са публикации и страници.

[ctx: Module Description]
en: Prevent brute force attacks.
bg: Предотвратява атаки с налучкване на паролата.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by email, using any device and email client.
bg: Публикуване чрез имейл, през всякакви устройства и имейл клиенти.

[ctx: Module Description]
en: Speed up images and photos.
bg: Ускоряване зареждането на изображения и снимки.

[ctx: Module Description]
en: Use LaTeX markup language in posts and pages for complex equations and other geekery.
bg: Употреба на езика LaTeX в публикации и страници за комплексни уравнения.

[ctx: Module Description]
en: Visitors can share your content.
bg: Посетителите могат да споделят вашето съдържание.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax.
bg: Създаване на публикации и страници с Markdown синтаксис.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
bg: Красива математика

[ctx: Module Name]
en: Comments
bg: Коментари

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
bg: Форма за контакт

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
bg: Персонализация на CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom Content Types
bg: Персонализирани типове съдържание

[ctx: Module Name]
en: Data Backups
bg: Резервни копия (backups)

[ctx: Module Name]
en: Enhanced Distribution
bg: Подобрено разпространение

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
bg: Gravatar визитки

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
bg: Безкрайно скролиране

[ctx: Module Name]
en: Likes
bg: Харесвания

[ctx: Module Name]
en: Mobile Theme
bg: Мобилна тема

[ctx: Module Name]
en: Monitor
bg: Монитор

[ctx: Module Name]
en: Notifications
bg: Известия

[ctx: Module Name]
en: Post by Email
bg: Публикуване по имейл

[ctx: Module Name]
en: Publicize
bg: Разгласяване

[ctx: Module Name]
en: Related Posts
bg: Свързани публикации

[ctx: Module Name]
en: Sharing
bg: Споделяне

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
bg: Вграждания с кратки кодове

[ctx: Module Name]
en: Single Sign On
bg: Една регистрация

[ctx: Module Name]
en: Site Icon
bg: Икона на сайта

[ctx: Module Name]
en: Site Stats
bg: Статистики за сайта

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
bg: Карти на сайта (sitemaps)

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
bg: Мозайка

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
bg: Видимост на джаджи

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: Module Tag]
en: Developers
bg: Разработчици

[ctx: Module Tag]
en: Mobile
bg: Мобилна

[ctx: Module Tag]
en: Other
bg: Друга

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
bg: Снимки и видео

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
bg: Препоръчани

[ctx: Module Tag]
en: Social
bg: Социална

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
bg: Трафик

[ctx: Module Tag]
en: Writing
bg: Писане

en: Module not found: `%s`.
bg: Не е открит модул: `%s`.

en: Modules reset to default.
bg: Модулите са нулирани до стойности по подразбиране.

en: Monthly Archives: %s
bg: Архив по месеци: %s

en: Monthly archives
bg: Месечен архив

en: More
bg: Още

en: More information
bg: Повече информация

en: More information on using Publicize.
bg: Повече информация за употреба на Разгласяване.

en: My Jetpack
bg: Моят Jetpack

en: My Tweets
bg: Моите туитове

en: Name
bg: Име

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: New field
bg: Ново поле

en: Newer Comments &rarr;
bg: По-нови коментари &rarr;

en: Newest
bg: Най-нови

en: Next &raquo;
bg: Следваща страница &raquo;

en: Next &raquo;
bg: Следваща страница &raquo;

en: No
bg: Не

en: No API key
bg: Липсва API ключ

en: No Borders
bg: Без рамки

en: No Footer
bg: Без футър

en: No Header
bg: Без хедър

en: No Modules Found
bg: Не са открити модули

en: No Testimonials found
bg: Не са намерени препоръки

en: No Testimonials found in Trash
bg: Не са намерени препоръки в кошчето

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Publicize again.
bg: Заявката ви не съдържа blog_id. Опитайте да развържете Jetpack от WordPress.com и да го свържете отново. След това опитайте да включите Разгласяване отново.

en: No command found.
bg: Не е намерена команда.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
bg: Няма информация за VideoPress идентификатор: <strong>%s</strong>.

en: No feedback found
bg: Не са открити обратни връзки

en: No logo set
bg: Няма зададено лого

en: No plugins found.
bg: Няма намерени разширения

en: No posts data returned by remote.
bg: Отсрещната страна не върна информация за публикации.

en: No reply from Jetpack servers
bg: Няма отговор от сървърите на Jetpack

en: No suggestions
bg: Няма предложения

en: No tags found.
bg: Няма намерени етикети.

en: No themes found.
bg: Не са открити теми.

en: No update needed
bg: Няма нужда от обновяване

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
bg: Заявката ви не съдържа потребителска информация. Моля, направете така че вашият профил да е свързан с Jetpack. Проверете профила от <a href="%s">страницата на Jetpack</a> в wp-admin.

en: No writing errors were found.
bg: Не са открити грешки.

en: Nobody likes downtime, and that's why Jetpack Monitor is on the job, keeping tabs on your site by checking it every five minutes. As soon as any downtime is detected, you will receive an email notification alerting you to the issue. That way you can act quickly, to get your site back online again!
bg: Никой не харесва сайтът му да не работи, за това Jetpack Monitor е включен и наглежда сайта ви всеки пет минути. Ако забележи, че не работи, ще получите имейл известие. По този начин можете да реагирате и да оправите вашия сайт!

en: None
bg: Няма

en: Not Connected
bg: Няма връзка

en: Not connected
bg: Не сте свързани

en: Nothing Found
bg: Нищо не е открито

en: Notifications
bg: Известия

en: Notify me of follow-up comments by email.
bg: Известяване за последващи коментари по e-mail.

en: Notify me of new posts by email.
bg: Известяване за нови публикации по електронна поща.

[ctx: Noun]
en: Format:
bg: Редакция

[ctx: Noun]
en: User
bg: Потребител

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
bg: Автор

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
bg: Роля

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
bg: Дата

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
bg: Етикет

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Number of Posts to Display:
bg: Брой публикации, които да се покажат:

en: OK
bg: Добре

en: Official buttons
bg: Официални бутони

en: Offset must be greater than or equal to 0.
bg: Стъпката трябва да е по-голяма или равна на 0.

en: Ogg File URL
bg: Адрес на Ogg файл

en: Ogg file container with Theora video and Vorbis audio. Note that some browsers are unable to play free software video formats, including Internet Explorer and Safari.
bg: Ogg file контейнер с Theora видео и Vorbis аудио. Обърнете внимание че някои браузъри не могат да работят с отворени видео формати, включително Internet Explorer и Safari.

en: On for all comments
bg: Включен за всички коментари

en: On for all posts
bg: Включени за всички публикации

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
bg: На тази страница можете да прегледате модулите, които Jetpack предлага, да научите повече за тях и да ги активирате или деактивирате според нуждите си.

en: One of your IP addresses was not valid.
bg: Един от вашите IP адреси не е валиден.

en: Only display videos in free software formats
bg: Позволява видео в свободни формати

en: Only super admins can edit the global whitelist
bg: Само супер-администратори могат да редактират глобалния списък с позволени адреси

en: Only videos from the selected blog will be available in your media library.
bg: Единствено видео от избрания блог ще бъдат достъпни в качени файлове.

en: Open link in a new window/tab
bg: Отваряне на връзката в нов прозорец/таб

en: Open links in new window/tab:
bg: Отваряне на връзките в нов прозорец/таб:

en: Opens in new window
bg: Отваря се в нов прозорец

en: Option
bg: Опция

en: Option not found or is empty.  Use "list" to list option names
bg: Настройката не е намерена или е празна. Използвайте "list" за да видите списък с имената на настройките

en: Optional text to display to your readers:
bg: Незадължителен текст за показване на вашите читатели:

en: Options
bg: Настройки

en: Or
bg: Или

en: Orange
bg: Оранжева

en: Order
bg: Подредба

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
bg: Подреждане на най-важните публикации и страници по:

en: Outbound HTTPS not working
bg: Изходящият HTTPS не работи

en: Page %s
bg: Страница %s

en: Page Widget
bg: Джаджа за страница

en: Pages:
bg: Страници:

en: Passive Voice
bg: Страдателен залог

en: Path
bg: Път

en: Permalink to %s
bg: Постоянна връзка към %s

en: Person Widget
bg: Джаджа за човек

en: Personal Links
bg: Лични връзки

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Phrases to Avoid
bg: Фрази, които да избягвате

en: Pink
bg: Розова

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
bg: Иска се JavaScript за да гледате %s.

en: Please Connect Jetpack
bg: Моля свържете Jetpack

en: Please connect to or create a WordPress.com account to enable Jetpack, including powerful security, traffic, and customization services.
bg: Мола свържете или създайте профил в WordPress.com за да включите Jetpack и мощни услуги за сигурност, трафик и възможности за персонализиране.

en: Please describe the problem you are having.
bg: Опишете проблема си.

en: Please enable JavaScript support in your browser to use VideoPress.
bg: За да ползвате VideoPress, моля активирайте JavaScript във вашия браузър.

en: Please enter the IP address you want to whitelist.
bg: Моля, въведете IP адрес за добавяне в списъка от позволени адреси.

en: Please note that the VideoPress module requires a WordPress.com account with an active <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress subscription</a>.
bg: Отбележете че VideoPress изисква регистрация в WordPress.com с активен <a href="http://store.wordpress.com/premium-upgrades/videopress/" target="_blank">VideoPress абонамент</a>.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
bg: Обърнете внимание, че вашите услуги са ограничени, тъй като вашият сайт е личен.

en: Please select a video file to upload.
bg: Моля, изберете видео файл за качване.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot.  Once you solve it, you will need to log in again.
bg: Моля, решете тази задача и покажете че не сте бот. След като я решите, ще се наложи да влезете отново.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
bg: Изберете потребител по ID, потребителско име или имейл.

en: Please specify a valid module.
bg: Моля изберете валиден модул.

en: Please specify a valid user.
bg: Отбележете валиден потребител

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
bg: Отбележете дали желаете да развържете блог или потребител.

en: Please specify if you would like to reset your options, or modules
bg: Отбележете дали искате да нулирате настройки или модули

en: Please upload a file.
bg: Качете файл.

en: Please verify your birthday.
bg: Потвърдете рождената си дата.

en: Plugin activated.
bg: Разширението е активирано.

en: Plugin can only be Network Activated
bg: Разширението може да бъде активирано само за мрежата

en: Plugin deactivated.
bg: Разширението е деактивирано.

en: Plugins
bg: Разширения

en: Popular
bg: Популярни

en: Portfolio Projects
bg: Проекти за портфолио

en: Portrait
bg: Портрет

en: Post Comment
bg: Публикуване

en: Post by %s.
bg: Публикация от %s.

en: Post by Email
bg: Публикуване по имейл

en: Post navigation
bg: Навигация в публикациите

en: Post type:
bg: Тип на съдържанието:

en: Post was not sent - check your email addresses!
bg: Писмото не беше изпратено - проверете вашия имейл адрес!

en: Posted by
bg: Публикувано от

en: Posted by %s
bg: Публикувано от %s

en: Posted in %s
bg: Публикувано в %s

en: Posts
bg: Публикации

en: Posts & Comments
bg: Публикации и коментари

en: Posts page
bg: Страница с публикации

en: Press This
bg: Натисни ме

en: Preview
bg: Преглед

en: Preview Favicon
bg: Преглед на Favicon

en: Preview Home Icon
bg: Преглед на иконата Home

en: Preview:
bg: Преглед:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
bg: Преглед: промените трябва да се запазят или ще бъдат изгубени

en: Price
bg: Цена

en: Primary Menu
bg: Главно меню

en: Primary User of the site
bg: Основен потребител на сайта

en: Print
bg: Отпечатване

en: Privacy Policy
bg: Декларация за поверителност

en: Profile
bg: Профил

en: Project list navigation
bg: Навигация на списъка с проекти

en: Project saved.
bg: Проектът е запазен.

en: Project tag list
bg: Списък с етикети на проекти

en: Project tag list navigation
bg: Навигация на списъка с етикети на проекти

en: Project type list
bg: Списък с типове проекти

en: Project type list navigation
bg: Навигация на списъка с типове проекти

en: Project updated.
bg: Проектът е обновен.

en: Projects list
bg: Списък с проекти

en: Proofread Writing
bg: Писане с коректура

en: Proofreading
bg: Коректура

en: Protect cannot keep your site secure.
bg: Protect не може да гарантира сигурността.

en: Protect helps to keep you secure from brute-force login attacks.
bg: Protect помага сигурността срещу атаки за вход с налучкване.

en: Protect is inactive.
bg: Protect не е включен.

en: Protect whitelist
bg: Бял списък

en: Proudly powered by %s
bg: Създаден с %s

en: Proudly powered by WordPress
bg: Гордо движен от WordPress

en: Prove your humanity:
bg: Покажете че сте човек:

en: Publicize
bg: Разгласяване

en: Publicize to my %s:
bg: Разгласяване в моята %s:

en: Publicize:
bg: Разгласяване:

en: Publish
bg: Публикуване

en: Published
bg: Публична

en: Publisher limits playback of video embeds.
bg: Издателят на видеото не позволява вграждане.

en: Purple
bg: Лилава

en: Put a chart showing 48 hours of views in the admin bar.
bg: Показване на графика с посещенията през последните 48 часа в администраторската лента.

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
bg: Посочете вашия Gravatar за да видите профила си.

en: RSS Links
bg: RSS връзки

en: Radio
bg: Радио бутон

en: Random Order:
bg: Произволна подредба:

en: Rating
bg: Оценка

en: Receive Monitor Email Notifications.
bg: Получаване на имейл известия от Монитор.

en: Recent Posts
bg: Последни публикации

en: Red
bg: Червена

en: Reduce security risks with automated plugin updates.
bg: Намалете рисковете по сигурността с автоматично обновяване на плъгините.

en: Redundant Phrases
bg: Излишни фрази

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
bg: Обновяване на връзката с %s

en: Regenerate Address
bg: Регенериране на адрес

en: Registered users
bg: Регистрирани потребители

en: Related
bg: Свързани

en: Related posts
bg: Свързани публикации

en: Remove Icon
bg: Премахване на иконата

en: Remove Service
bg: Премахване на услуга

en: Remove logo
bg: Премахване на логото

en: Repeated Word
bg: Повторени думи

en: Replace selection with:
bg: Замяна на избраното с:

en: Reply
bg: Отговор

en: Report visibility
bg: Достъп до отчети

en: Require Two-Step Authentication
bg: Изискване на двустъпкова автентикация

en: Required?
bg: Задължително?

en: Resetting Jetpack Options...
bg: Нулиране настройките на Jetpack...

en: Resetting default modules...
bg: Нулиране на модулите по подразбиране...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
bg: Нулиране настройките на Jetpack пазени във wp_options...

en: Response was not OK:
bg: Отговорът не беше добър:

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Restore this item from the Trash
bg: Възстановяване от кошчето

en: Results:
bg: Резултати:

en: Right
bg: Дясно

en: Save
bg: Записване

en: Save Changes
bg: Запазване на промените

en: Save this field
bg: Запазване на полето

en: Save time with auto updates on WordPress.com
bg: Спестете време с автоматични обновления на WordPress.com

en: Save time with automated plugin updates.
bg: Спестете време с автоматичното обновяване на разширения.

en: Scheduled
bg: Планирана

en: Search
bg: Търсене

en: Search Comments
bg: Търсене в коментарите

en: Search Everything
bg: Търсене във Всичко

en: Search Feedback
bg: Търсене в обратни връзки

en: Search Media
bg: Търсене

en: Search Modules…
bg: Търсене на модули...

en: Search Plugins
bg: Търсене на разширения

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

en: Search Testimonials
bg: Търсене на препоръки

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Second param must be numeric or empty
bg: Вторият параметър трябва да е число или да е празен

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
bg: Изберете потребител, или "собствен" и въведете вашия имейл адрес.

en: Select feedback to download
bg: Избор на обратни връзки за изтегляне

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
bg: Избор на роли, които да имат достъп до отчетите.

en: Semantic Personal Publishing Platform
bg: Семантична система за публикуване

en: Send Email
bg: Изпращане на имейл

en: Send to Email Address
bg: Изпращане на имейл адрес

en: Separate tags with commas
bg: Разделете етикетите със запетаи

en: Service name
bg: Име на услугата

en: Services dragged here will appear individually.
bg: Услуги, провлачени тук, ще се показват индивидуално.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
bg: Услуги, провлачени тук, ще бъдат скрити зад бутон за споделяне.

en: Set as logo
bg: Задаване като лого

en: Set the primary account holder
bg: Определете основен собственик на акаунта

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings have been saved
bg: Настройките бяха запазени

en: Share
bg: Споделяне

en: Share on Skype
bg: Споделяне в Skype

en: Share on Tumblr
bg: Споделяне в Tumblr

en: Share this:
bg: Споделяне:

en: Shared
bg: Споделена

en: Shared Post
bg: Споделена публикация

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Sharing Buttons
bg: Бутони за споделяне

en: Sharing Settings
bg: Настройки на споделянето

en: Sharing URL
bg: Адрес на споделянето

en: Sharing is off. Add services above to enable.
bg: Споделянето е изключено. Добавете услуги по-горе, за да го включите.

en: Sharing label
bg: Етикет на споделянето

en: Shelf:
bg: Лавица:

en: Shortcode
bg: Кратък код

en: Show
bg: Показване

en: Show Account Links
bg: Показване на профилни връзки

en: Show Cover Photo
bg: Показване на заглавно изображение

en: Show Excerpts:
bg: Показване на откъси:

en: Show Faces
bg: Показване на лицата

en: Show Featured Image:
bg: Показване на заглавно изображение:

en: Show Owners
bg: Показване на собствениците

en: Show Page Posts.
bg: Показване на публикации от страницата.

en: Show Personal Links
bg: Показване на лични връзки

en: Show Photo
bg: Показване на снимката

en: Show Stream
bg: Показване на поток

en: Show Tag Line
bg: Показване на подзаглавието

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
bg: Показване на хедър "Свързани", за да раздели раздела от публикациите

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
bg: Показване на опция за <em>&quot;абонамент за блога&quot;</em> към формуляра за коментари

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
bg: Показване на опция за <em>&quot;абонамент за коментари&quot;</em> към формуляра за коментари

en: Show a promo for the WordPress mobile apps in the footer of the mobile theme.
bg: Показване на реклама за мобилното приложение на WordPress в дъното на мобилната тема.

en: Show all
bg: Покажи Всички

en: Show buttons on
bg: Покажи бутоните на

en: Show likes.
bg: Показване на харесвания.

en: Show map
bg: Показване на карта

en: Show profile photos in the plugin.
bg: Показва снимки на профилите в разширението.

en: Show related content after posts
bg: Показване на свързано съдържание след статии

en: Show sharing buttons.
bg: Показване на бутоните за споделяне.

en: Show the Reblog button on posts
bg: Показване на бутон Reblog в публикации

en: Show top posts over
bg: Показване на най-посещавани постове по

en: Show top search terms over
bg: Най-популярни фрази за търсене за период

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
bg[0]: Показване на общия брой абонати? (%s абонат)
bg[1]: Показване на общия брой абонати? (%s абоната)

en: Show:
bg: Показване:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
bg: или

en: Shows your most viewed posts and pages.
bg: Показва най-преглежданите публикации и страници.

en: Shutter Speed
bg: Скорост на затвора

en: Silver
bg: Сребриста

en: Similar post
bg: Подобна публикация

en: Single Sign On
bg: Една регистрация

en: Site Icon
bg: Икона на сайта

en: Site Icon Upload
bg: Качване на икона на сайта

en: Site Icon creates a favicon for your site and more.
bg: Иконата на сайта създава favicon и повече.

en: Site Logo
bg: Лого на сайта

en: Site Name
bg: Име на сайта

en: Site Stats
bg: Статистики за сайта

en: Site Title, Tagline, and Logo
bg: Заглавие на сайта, кратко описание и лого

en: Site Username
bg: Потребителско име в сайта

en: Site Username (Primary)
bg: Потребителско име на сайта (основно)

en: Site connection <strong>failed</strong>
bg: Свръзването на сайта <strong>беше неуспешно</strong>

en: Site successfully connected.
bg: Успешно свързахте сайта си.

en: Sites
bg: Сайтове

en: Slideshow
bg: Презентация

en: Small
bg: Малък

en: Smiley
bg: Усмивка

en: Smiley face
bg: Усмихнато лице

en: Snippet
bg: Извадка

en: Social
bg: Социален

en: Social Media Icons
bg: Икони на социални мрежи

en: Social Menu
bg: Социално меню

en: Some themes and plugins have <a href="%1$s" target="_blank">known conflicts</a> with Jetpack – check the <a href="%2$s" target="_blank">list</a>. (You can also browse the <a href="%3$s" target="_blank">Jetpack support pages</a> or <a href="%4$s" target="_blank">Jetpack support forum</a> to see if others have experienced and solved the problem.)
bg: <a href="%1$s" target="_blank">Известни са конфликти</a> между Jetpack и някои теми и разширения (<a href="%2$s" target="_blank">списък</a>). Прегледайте и <a href="%3$s" target="_blank">страницата за поддръжка на Jetpack</a> или <a href="%4$s" target="_blank">форумите за поддръжка на Jetpack</a> за да видите дали други са имали този проблем и са го разрешили.

en: Someone likes one of my posts
bg: Някой харесва моя публикация

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site.  Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
bg: Някой може би се опитва да ви подведе да му дадете досъп до сайта си. Или може би сте открили грешка :). И в двата случая, затворете този прозорец.

en: Something has gotten mixed up in your Jetpack Connection!
bg: Нещо се е объркало във връзката ви с Jetpack!

en: Something is wrong with your Wufoo shortcode. If you copy and paste it from the %sWufoo Code Manager%s, you should be golden.
bg: Нещо не е наред с краткия код за Wufoo. Ако копирате и пейстнете от %sWufoo Code Manager%s, сигурно ще проработи.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
bg: Нещо се счупи. Извинявайте. Ако пробвате отново, може и да проработи.

en: Sorry, no updating arrays at this time
bg: За момента обновяване на масиви не се поддържа

en: Sorry, nothing to report.
bg: За съжаление няма нищо за показване.

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
bg: Съжаляваме, но вашият блог не може да споделя постове чрез имейл.

en: Sorry. We can not plot this address. A map will not be displayed. Is the address formatted correctly?
bg: Адресът не е намерен. Картата няма да се покаже. Адресът правилно форматиран ли е?

en: Sort by:
bg: Сортиране по:

en: Spam
bg: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: Spam affects your site's legitimacy, protect your site with Akismet.
bg: Спамът влияе на легитимността на сайта ви. Защитете го с Akismet.

en: Speed up your photos and save bandwidth costs by using a free content delivery network.
bg: Ускоряване на зареждането на изображения и спестяване на трафик чрез безплатен CDN.

en: Spelling
bg: Правопис

en: Square Tiles
bg: Квадратчета

en: Start Video After
bg: Започни видеото при изтекли

en: Static page:
bg: Статична страница:

en: Stats
bg: Статистика

en: Stress less. Monitor will send you real-time alerts if your site ever goes down.
bg: По-малко стрес. Monitor ще ви алармира в реално време, ако сайтът ви падне.

en: Style:
bg: Стил:

en: Sub-site override
bg: Права за под-сайтове

en: Subject
bg: Тема

en: Submit
bg: Напред

en: Submit &#187;
bg: Изпращане &#187;

en: Submitting Comment%s
bg: Публикуване на коментар%s

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Subscribe Button:
bg: Бутон за абониране:

en: Subscribe Placeholder:
bg: Placeholder за абонамент

en: Subscribe to %s
bg: Абониране за %s

en: Subscribe to Blog via Email
bg: Абониране за блога чрез имейл

en: Success Message Text:
bg: Текст на съобщението за успех:

en: Success!
bg: Успешно!

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click activate to start subscribing.
bg: Успех! Току що ви беше пратено писмо за потвърждение. Моля намерете писмото и цъкнете връзката за да активирате абонамента.

en: Success! Jetpack Stats is now activated.
bg: Страхотно! Статистиките на Jetpack вече са активни.

en: Success! Photon is now actively optimizing and serving your images for free.
bg: Страхотно! Photon вече активно оптимизира и доставя изображенията ви напълно безплатно.

en: Success! Stats are now active.
bg: Страхотно! Статистиките вече са активни.

en: Success! WordPress.com tools are now active.
bg: Супер! Инструментите от WordPress.com вече са активни.

en: Support
bg: Поддръжка

[ctx: Support request email subject line]
en: from: %s Jetpack contact form
bg: от контактен формуляр на Jetpack: %s

en: Tag name
bg: Име на етикет

en: Tags
bg: Етикети

en: Take Our Survey
bg: Попълнете анкетата ни

en: Take Survey
bg: Попълване на анкета

en: Temporary Large Image for Blog Image
bg: Временно голямо изображение за изображение на блога

en: Temporary Resized Image for Blog Image
bg: Временно изображение с променен размер за изображение на блога

en: Terms of Service
bg: Условия за ползване

en: Testimonial list navigation
bg: Навигация на списъка с препоръки

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
bg: Страницата с препоръки показва най-много %1$s такива

en: Testimonials
bg: Препоръки

en: Testimonials list
bg: Списък с препоръки

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
bg: Проверка за съвместимост на сайта ви с Jetpack...

en: Text
bg: Текст

en: Text & Image Links
bg: Връзки с текст и изображения

en: Text Link
bg: Текстова връзка

en: Text List
bg: Текстов списък

en: Text only
bg: Само текст

en: Textarea
bg: Поле за текст

en: Thanks for activating Protect! To start protecting your site, please network activate Jetpack on your Multisite installation and activate Protect on your primary site. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite, Jetpack must be network-enabled in order for Protect to work properly. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
bg: Благодарим за активирането на Protect! За да започне да защитава вашия сайт, моля активирайте мрежово Jetpack на вашата Multisite инсталация и активирайте Protect в главния сайт. Поради начина, по който се управляват входовете в WordPress Multisite, Jetpack трябва да е активиран в мрежата за да работи коректно. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>

en: That connection has been removed.
bg: Тази връзка беше премахната.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
bg: Клиентски ID / ID на блог от WP.com на този сайт

en: The Jetpack Module is already activated.
bg: Jetpack модулът вече е включен.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
bg: Jetpack модулът е вече деактивиран.

en: The Jetpack Version is %s
bg: Версията на Jetpack е %s

en: The Plugin is already active.
bg: Разширението е вече активно.

en: The Plugin is already deactivated.
bg: Разширението е вече деактивирано.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
bg: Потребителското име в Twitter на собственика на домейна на този сайт.

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
bg: Разширението VideoPress не успя да се свърже със сървърите на VideoPress. Грешката най-вероятно е причинена от лоша конфигурация. Моля преинсталирайте или обновете.

en: The WP.com user ID of the connected user
bg: ID на потребителя, свързан с WP.com

en: The WP.com user email of the connected user
bg: Електронна поща на потребителя, свързан с WP.com

en: The WP.com username of the connected user
bg: Име на потребителя, свързан с WP.com

en: The WordPress.com blog_id is %d
bg: Блогът в WordPress.com е с blog_id %d

en: The authorization process expired.  Please go back and try again.
bg: Процесът по оторизация е изтекъл. Върнете се и опитайте отново.

en: The email address has opted out of subscription emails. <br /> You can manage your preferences at <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>
bg: Собственикът на тази електронна поща е пожелал да бъде изключен от абонамент. <br />Можете да управлявате предпочитанията си от <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">subscribe.wordpress.com</a>

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
bg: Въвели сте невалиден имейл адрес. Проверете го и опитайте отново.

en: The file that you uploaded is not an accepted file type. Please try again.
bg: Каченият от вас файл не е с правилен тип. Моля опитайте отново.

en: The image helps collect stats and <strong>makes the world a better place</strong> but should still work when hidden
bg: Изображението помага при събиране на статистики и <strong>прави света по-добро място</strong>, но и без него разширението пак ще работи.

en: The image needs to be at least
bg: Изображението трябва да бъде поне

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in height.
bg: Изображението ви е с височина по-малка от %upx.

en: The image that you uploaded is smaller than %upx in width.
bg: Изображението ви е по-тясно от %upx.

en: The number of sites of the connected WP.com user
bg: Брой сайтове на потребителя, свързан с WP.com

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
bg[0]: Старата версия е деактивирана и може да бъде премахната от сайта.
bg[1]: Старите версии са деактивирани и могат да бъдат премахнати от сайта.

en: The plugin is already installed
bg: Разширението е вече инсталирано

en: The preview is unavailable while this video is being processed.
bg: Предварителният преглед е недостъпен докато видеото се обработва.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
bg: Основната връзка е направена с WordPress.com профила на.<strong>%s</strong>

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
bg: Коректорът има предложения за тази публикация. Сигурни ли сте, че искате да я публикувате?
    
    Натиснете "Добре" за да я публикувате или "Отхвърли" за да видите предложенията и да редактирате публикацията.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
bg: Коректорът има предложения за тази публикация. Сигурни ли сте, че искате да я обновите?
    
    Натиснете "Добре" за да я публикувате или "Отхвърли" за да видите предложенията и да редактирате публикацията.

en: The proofreader supports English, French, German, Portuguese, and Spanish. Your user interface language (see above) is the default proofreading language.
bg: Коректура се предлага на английски, френски, немски, португалски и испански. Езикът на потребителския ви интерфейс (вижте по-горе) е езикът за коректура по подразбиране.

en: The response parameter is invalid or malformed
bg: Параметърът за отговор е невалиден или увреден

en: The response parameter is missing
bg: Параметърът за отговор липсва

en: The secret parameter is invalid or malformed
bg: Секретният параметър е невалиден или увреден

en: The secret parameter is missing
bg: Секретният параметър липсва

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
bg: Настройките за избрано съдържание са <a href="%s">преместени във Външен вид &rarr; Настройки</a>.

en: The specified theme was not found.
bg: Избраната тема не беше открита.

en: The test results and some other useful debug information will be sent to the support team. Please feel free to <a href="#">review/modify</a> this information.
bg: Резултатите от тестовете и друга полезна информация за отстраняване на грешки ще бъде изпратена до отдела по поддръжка. Чувствайте се свободни да <a href="#">прегледате/промените</a> информацията.

en: The theme is already installed
bg: Тази тема е вече инсталирана

en: The video has been imported as Attachment ID %d
bg: Видеото e импортнато с Attachment ID %d

en: The widget only works with Facebook Pages.
bg: Джаджата работи само с Facebook страници.

en: Theme
bg: Тема

en: Theme is empty.
bg: Темата е празна.

en: There are no posts to display. <a href="%s" target="_blank">Want more traffic?</a>
bg: Няма публикации, които да се покажат. <a href="%s" target="_blank">Искате повече трафик?</a>

en: There seems to be a problem with your site’s ability to communicate with Jetpack!
bg: Изглежда, че има проблем с комуникацията на сайта ви с Jetpack!

en: There was a problem communicating with the Proofreading service. Try again in one minute.
bg: Възникна проблем с връзката към услугата за коректура. Опитайте отново след минута.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
bg: Свързването с %s беше неуспешно. Моля опитайте след малко.

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
bg: Свързването с %s беше неуспешно. Моля разкачете и опитайте отново.

en: There was a problem connecting with Publicize. Please try again in a moment.
bg: Свързването на Разгласявене не проработи. Моля, пробвайте пак след малко.

en: There was a problem getting the data to display this address on a map.  Please refresh your browser and try again.
bg: Възникна проблем при показването на този адрес на картата. Моля презаредете страницата и опитайте пак.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
bg: Възникна грешка във връзката с услугата за коректура.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
bg: Проблем с връзката със сървърите на Jetpack.

en: There was an error deactivating your plugin
bg: Стана грешка при деактивацията

en: There was an error installing your plugin
bg: Възникна грешка при инсталиране на разширението

en: There was an error installing your theme
bg: Грешка при инсталирането на темата ви

en: There was an error updating your plugin
bg: Стана грешка при обновяването на разширението

en: There was an error updating your theme
bg: Стана грешка при обновяването на темата

en: There was an error when subscribing. Please try again.
bg: Възникна грешка при абонирането. Опитайте отново.

en: There was an error while activating the module.
bg: Възникна проблем при включване на модула.

en: There was an error while deactivating the module.
bg: Възникна грешка при деактивиране на модула.

en: There was an error while getting the update data for this site.
bg: Възникна проблем при получаване на информацията за този сайт.

en: These settings affect all sites on the network.
bg: Тези настройки влияят на всички  сайтове в мрежата.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
bg: Тези настройки се използват в писмата, изпращани до вашите абонати.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
bg: (задължително)

en: This connection is working correctly.
bg: Тази връзка работи добре.

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%s" target="_blank">Google</a> or <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.
bg: Това е XML карта на сайта, създадена с <a href="%s" target="_blank">Jetpack</a>, предназначена за търсачки като <a href="%s" target="_blank">Google</a> и <a href="%s" target="_blank">Bing</a>.

en: This plugin will work without it, but multibyte support is used <a href="%s" target="_blank">if available</a>. You may see minor problems with Tweets and other sharing services.
bg: Това разширение ще работи без него, но поддръжката на multibyte се използва <a href="%s">ако е налично</a>. Може да се натъкнете на малки проблеми с Тиутове и други услуги за споделяне.

en: This post has been shared!
bg: Тази публикация беше споделена!

en: This post is password protected.
bg: Тази публикация е защитена с парола.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
bg: Тази публикация е защитена с парола. Моля, въведете паролата, за да видите коментари.

en: This profile is not currently linked to a WordPress.com Profile.
bg: В момента този профил не е свързан с WordPress.com профил.

en: This setting may be overridden for individual videos.
bg: Тази настройка може да бъде променена за отделни видео файлове.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
bg: Презентацията не може да стартира. Опитайте да презаредите страницата или да я отворите в друг браузър.

en: This slideshow requires JavaScript.
bg: За презентацията е нужен JavaScript.

en: This user is linked and ready to fly with Jetpack.
bg: Потребителят е свързан и готов да отлети с Jetpack.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
bg: Този потребител няма права за %s в този блог.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
bg: Този потребител няма права да настройва разширенията в мрежата.

en: This video is intended for mature audiences.
bg: Видеото е предназначено за възрастни.

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
bg: Видеото изисква <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> за да тръгне.

en: Thumbnail
bg: Умалена картинка

en: Thumbnail Grid
bg: Умалени изображения в табличен вид

en: Tiled Columns
bg: Мозайка в колони

en: Tiled Galleries
bg: Мозайка

en: Tiled Mosaic
bg: Мозайка

en: Tiles
bg: Мозайка

en: Timeline Theme:
bg: Цветова гама на времевата линия:

en: Title
bg: Заглавие

en: Title:
bg: Заглавие:

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
bg: За да ползвате Публикуване по имейл е нужно да свържете вашия %s профил с вашия WordPress.com профил.

en: To use Publicize, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
bg: За да ползвате Разгласяване, ще се наложи да свържете вашия профил %s с вашия профил в WordPress.com чрез връзката по-долу.

en: Top Posts
bg: Топ публикации

en: Top Posts &amp; Pages
bg: Топ публикации и страници

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
bg: Най-преглежданите публикации и страници се определят за последните 24 до 48 часа. Минава малко време докато се променят.

en: Top Searches
bg: Топ търсения

en: Track detailed stats on this post and the rest of your site.
bg: Следене на детайлни статистики за тази публикация и останалата част от сайта.

en: Track each Infinite Scroll post load as a page view in Google Analytics
bg: Отбелязва всяко зареждане на публикация при безкрайно скролиране в Google Analytics

en: Track your growth
bg: Следете растежа си

en: Transparent
bg: Прозрачна

en: Transparent Background
bg: Прозрачен фон

en: Trash
bg: Кошче

en: Trouble with Jetpack?
bg: Проблеми с Jetpack?

en: Try again
bg: Повторен опит

en: Try the brand new editor.
bg: Тествайте чисто новия ни редактор.

en: Tumblr blog
bg: Tumblr блог

en: Turned on per post
bg: Включени за отделни публикации

en: Tweets by @%s
bg: Туитове на @%s

en: Twitter Timeline
bg: Времева линия на Twitter

en: Type
bg: Тип

en: Type of Widget
bg: Тип джаджа

en: Types
bg: Видове

en: Types of pages to display:
bg: Типове страници за показване:

en: URL
bg: Адрес

en: Unable to create your Post By Email address. Please try again later.
bg: Добавянето на вашия имейл адрес за Публикуване по имейл беше неуспешно. Опитайте пак.

en: Unable to disable your Post By Email address. Please try again later.
bg: Изключването на вашия имейл адрес за Публикуване по имейл беше неуспешно. Опитайте пак.

en: Unable to regenerate your Post By Email address. Please try again later.
bg: Обновяването на вашия имейл адрес за Публикуване по имейл беше неуспешно. Опитайте пак.

en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Unexpected response
bg: Неочакван отговор

en: Unknown post type requested.
bg: Заявен е неизвестен тип съдържание.

en: Unlink my account
bg: Разкачане на вашия акаунт

en: Unlink your account from WordPress.com
bg: Прекъсване на връзката с профила ви в WordPress.com

en: Unpublished
bg: Непубликувана

en: Untitled Post
bg: Неозаглавена публикация

en: Update Project Type
bg: Актуализация вида на проекта

en: Update Site Icon
bg: Обновяване на иконата на сайта

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %s to "%s"
bg: Обновена настройка: от %s на "%s"

en: Upload Image
bg: Качване на картинка

en: Upload Video
bg: Качване на видео

en: Upload a Video
bg: Качване на видео

en: Upload a image that you want to use as your site icon. You will be asked to crop it in the next step.
bg: Качване на изображение за икона. Следващата стъпка ще бъде да го изрежете до точния размер.

en: Uploaded by %s
bg: Качено от %s

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
bg: Ползване на Google Analytics с Безкрайно скролиране

en: Use Markdown for comments.
bg: Употреба на Markdown за коментари.

en: Use Markdown for posts and pages.
bg: Употреба на Markdown за публикации и страници.

en: Use Publicize to automatically share your posts with friends, followers, and the world.
bg: Използвайте Разгласяване за автоматично споделяне на вашите публикации с приятели, последователи и други от цял свят.

en: Use a large and visually striking layout
bg: Показване на голям и забележим изглед

en: Use a valid email address.
bg: Използвайте валиден имейл адрес.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
bg: Автоматично определяне на езика за коректура на публикации и страници

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
bg: Използване на стария Flash Player (не се препоръчва)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
bg: Само кодеци с отворен код (може да понижи производителността)

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
bg: Разширението на Facebook за страници позволява да насочите посетителите си към вашата страница във Facebook.

en: Use the button below to browse your VideoPress Library. Note that you can also browse your VideoPress Library while editing a post or page by using the <strong>Add Media</strong> button in the post editor.
bg: Ползвайте бутона отдолу за да разгледате VideoPress библиотеката. Можете да разглеждате библиотеката и докато редактирате статия или страница чрез бутона <strong>Добавяне на файл</strong> в редактора.

en: Use the form below to upload a video to your VideoPress Library. The following video formats are supported: %s. Maximum upload file size is %d%s.
bg: Използвайте формата за да качите видео във вашата VideoPress библиотека. Поддържаните формати са: %s. Максималният размер на файл е %d%s.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
bg: -- Избор --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
bg: Скриване

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
bg: Показване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
bg: Използвайки полето с отметка до името на всеки модул можете да изберете няколко, които накуп да превключите чрез менюто "Масови Действия" в началото на списъка.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
bg: Използвайки инструментите от дясно можете да търсите конкретни модули, да филтрирате по категория на модулите или по това кои са включени, или да промените реда на подреждане.

en: Value
bg: Стойност

en: Verified Services
bg: Потвърдени услуги

en: Video ID
bg: ID на видеото

en: Video Library Access
bg: Достъп до видео библиотека

en: Video Preview:
bg: Видео преглед:

en: Video Width
bg: Широчина на видеото

en: Video on %s
bg: Видео на %s

en: Video post by %s.
bg: Видео публикация от %s.

en: Video post.
bg: Видео публикация.

en: VideoPress Library
bg: VideoPress библиотека

en: VideoPress Shortcode
bg: Кратък код за VideoPress

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
bg: Преглед на профила на %1$s в %2$s

en: View Advanced Debug Results
bg: Преглед на разширени резултати от отстраняване на грешки

en: View All
bg: Всички

en: View Full Profile &rarr;
bg: Преглед на пълния профил &rarr;

en: View Network Admin
bg: Зареждане на Администрация на мрежата

en: View Site Stats without JavaScript
bg: Преглед на статистиките за сайта без JavaScript.

en: View on Instagram
bg: Вижте в Instagram

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
bg: Показване на потребителските профили при посочване на техния Gravatar с мишката.

en: View stats on WordPress.com right now
bg: Преглед на статистиките на WordPress.com в реално време

en: View:
bg: Преглед:

en: Views
bg: Преглед

en: Views over 48 hours. Click for more Site Stats.
bg: Посещения през последните 48 часа. Щракнете за повече статистики.

en: Visibility
bg: Видимост

en: Visit <a href="%s">Site Stats</a> to see your stats.
bg: Посетете <a href="%s">статистики за сайта</a> за да видите вашите статистики.

en: Visit the post for more.
bg: Посетете публикацията за повече информация.

en: Warning! Multibyte support missing!
bg: Внимание! Не се поддържа multibyte!

en: We are sorry but unfortunately Manage did not activate.
bg: За съжаление услугата "Управление" не беше активирана.

en: We are sorry but unfortunately Photon did not activate.
bg: За съжаление Photon не може да бъде активиран.

en: We are sorry but unfortunately Stats did not activate.
bg: За съжаление статистиките не бяха активирани.

en: We cannot display information for this blog.
bg: Информацията за този блог не може да бъде показана.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
bg: Не можахме да потвърдим, че вашият сървър извършва авторизирана заявка. Моля, опитайте отново и направете така че нищо да не пречи на заявките от сървъра ви към Jetpack.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
bg: Не откриваме Вашия профил. Ако вече имате регистриран профил, уверете се, че сте свързани с WordPress.com.

en: We had an issue connecting Jetpack; deactivate then reactivate the Jetpack plugin, then connect again.
bg: Възникна проблем при връка с Jetpack; изключете и включете разширението и опитайте отново.

en: We have apps for <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) and Android</a>!
bg: Съществуват приложения за <a href="%s" target="_blank">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) и Android</a>!

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
bg: Не успяхме да заредим статистиките. Моля презаредете страницата за да опитате отново.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again. If this error persists, please <a href="%1$s" target="_blank">contact support</a>. In your report please include the information below.
bg: Не успяхме да заредим статистиките. Мола презаредене страницата за да опитате отново. Ако продължите да виждате тази грешка се <a href="%1$s" target="_blank">свържете с поддръжка</a>. В съобщението си включете и информацията по-долу.

en: Website
bg: Интернет страница

en: Website Verification Services
bg: Услуги по верификация на сайтове

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
bg: Добре дошли в Персонализация на CSS!
    
    За да научите как работи всичко, посетете  http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Well that was easy. You can now manage all of your sites in one convenient place on WordPress.com
bg: Лесно, нали? Вече можете лесно да управлявате всичките си сайтове от едно място на WordPress.com

en: We’ll also let you know as soon as your site is up and running, so you can keep an eye on total downtime.
bg: Също така ще ви уведомим когато сайтът ви проработи отново, така че да имате информация за общото време, в което не работи.

en: What's a Gravatar?
bg: Какво е Gravatar?

en: White
bg: Бяла

en: Whitelist Management
bg: Управление на списък с позволени адреси

en: Whitelist is empty.
bg: Списъкът с позволени е празен.

en: Whitelist saved.
bg: Списъкът е записан.

en: Whitelisting an IP address prevents it from ever being blocked by Jetpack.
bg: Добавянето в списък с позволени адреси предотвратява блокирането на този адрес от Jetpack.

en: Widget ID
bg: ID на Джаджа

en: Widget ID:
bg: ID на джаджата:

en: Widget Type:
bg: Вид Джаджа:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
bg: е

en: Widget title:
bg: Заглавие на джаджата:

en: Width
bg: широчина

en: Width:
bg: Ширина:

en: With 1 comment | With %s comments
bg[0]: С 1 коментар
bg[1]: С %s коментара

en: WordPress reports no SSL support
bg: WordPress съобщава за липса на SSL

en: WordPress.com Likes are
bg: WordPress.com Харесвания са

en: WordPress.com Reblog Button
bg: WordPress.com Reblog бутон

en: WordPress.com Username
bg: Потребителско име в WordPress.com

en: WordPress.com is currently having problems and is unable to fuel up your Jetpack.  Please try again later.
bg: WordPress.com е възпрепятстван и не може да захрани вашия Jetpack. Опитайте отново по-късно.

en: Write a Comment...
bg: Добавяне на коментар…

en: Write on WordPress.com
bg: Пишете на WordPress.com

en: XML Sitemap
bg: XML карта на сайта

en: Y/m/d
bg: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
bg: d.m.Y G:i:s

en: Yearly Archives: %s
bg: Архив по години: %s

en: Yearly archives
bg: Годишен архив

en: Yes
bg: Да

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
bg: Вече имате профил на този сайт. Моля <a href="%1$s">влезте</a> с Вашето потребителско име и парола и след това се свържете с WordPress.com.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
bg: Готови сте! Сега вече сайтът ви може да се управлява от <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
bg: Използвате версия на Jetpack, която е още в разработка. <a href="%s" target="_blank">Пратете ни обратна връзка</a>

en: You are not allowed to manage this item.
bg: Нямате права да управлявате това.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
bg: Нямате право да преместите този запис извън Кошчето.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
bg: Нямате право да преместите този запис в Кошчето.

en: You are not allowed to switch to this theme
bg: Нямате права да превключите към тази тема.

en: You are not supposed to be here!
bg: Не трябва да сте тук!

en: You are required to specify a capability to check.
bg: Нужно е да определите права, които да се проверят.

en: You are required to specify a module.
bg: Трябва да посочите модул.

en: You are required to specify a plugin to activate.
bg: Трябва да посочите разширение, което да активирате.

en: You are required to specify a plugin.
bg: Трябва да посочите разширение.

en: You are required to specify a theme to switch to.
bg: Трябва да изберете тема, към която да превключите.

en: You are required to specify a theme to update.
bg: Трябва да изберете тема, която да обновите.

en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
bg: Използвате Jetpack на <a href="%s" target="_blank">тестов сървър</a>.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
bg: Можете да активирате или деактивирате всеки Jetpack модул, в зависимост от това, от което имате нужда.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
bg: Може да добавите следните променливи към адреса на вашата услуга:

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>
bg: Можете да получите повече информация за XML карти на <a href="%s" target="_blank">sitemaps.org</a>

en: You can make a connection for just yourself or for all users on your blog. Shared connections are marked with the (Shared) text.
bg: Можете да направите връзка само за вас или за всички потребители на блога. Споделени връзки са маркирани със текста (Споделена).

en: You can manage your network-wide whitelist via the network admin.
bg: Можете да управлявате списъка за цялата мрежа от "Администрация на мрежата".

en: You cannot disconnect, without having first connected.
bg: Не можете да развържете без преди това да сте свързали.

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
bg: Нямате нужните <a rel="nofollow" href="%s" target="_blank">привилегии</a> за да гледате това видео. Подкрепете свободния софтуер и закупете услугата.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: You have already subscribed to this site. Please check your inbox.
bg: Вече сте абониран за този сайт. Моля проверете електронната си поща.

en: You have chosen not to connect your blog. Please click 'accept' when prompted if you wish to connect your accounts.
bg: Избрахте да не свързвате вашия блог. Моля, цъкнете "приемам", ако искате да свържете вашите профили.

en: You have shared this post with %s
bg: Вие споделихте тази публикация с %s

en: You have successfully connected your %1$s account with %2$s.
bg: Свързахте успешно вашия %1$s профил с %2$s.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
bg: За да използвате този модул, трябва да свържете вашето Jetpack разширение с WordPress.com

en: You must link another admin account before switching primary account holders.
bg: Трябва да свържете друг администраторски потребител преди да промените основния собственик на профила.

en: You must specify a valid action
bg: Трябва да посочите действие

en: You must specify a valid blog URL!
bg: Трябва да посочите валиден URL на блога!

en: You must specify a whitelisted option_name
bg: Трябва да подадете option_name от предварително одобрения списък

en: You must specify an option_name
bg: Трябва да подадете option_name

en: You must specify an option_value
bg: Трябва да подадете option_value

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
bg: Трябва да въведете вашия ID за да работи правилно <a href="%1$s">Goodreads джаджата</a>. <a href="%2$s" target="_blank">Подробни инструкции</a>.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
bg: Трябва да регистрирате връзката си с Jetpack, преди да я използвате.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
bg: Трябва да изберете какво да се показва в <a href="%s">джаджата за профил в Gravatar</a>.

en: You need to stay logged in to your WordPress blog while you authorize Jetpack.
bg: Трябва да сте влезли във вашия WordPress блог докато оторизирате Jetpack.

en: Your API key is invalid
bg: Вашият API ключ е невалиден

en: Your Custom Content Types
bg: Вашите потребителски типове съдържание

en: Your Email Address
bg: Вашият имейл адрес

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
bg: IP адресът ви (%1$s) е бил маркиран за възможни нарушения на сигурността.

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.  <a href="%2$s">Find out more...</a>
bg: Вашият IP адрес (%1$s) е отбелязан за нарушения на сигурността. <a href="%2$s">Научете повече.</a>

en: Your Jetpack is almost ready!
bg: Вашият Jetpack е почти готов!

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
bg: Вашият Jetpack е настроен правилно!

en: Your Name
bg: Вашето име

en: Your Site Stats work better with JavaScript enabled.
bg: Статистиката на сайта работи по-добре с включен JavaScript.

en: Your `%1$s` option is set up as `%2$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%3$s`!
bg: Настройката `%1$s` е зададена като `%2$s`, но връзката ви към WordPress.com я представя като `%3$s`!

en: Your answer was incorrect, please try again.
bg: Отговорът ви е грешен, моля опитайте отново.

en: Your blog does not currently have any published posts.
bg: В момента вашият блог няма публикувани материали.

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Коментарът ви очаква одобрение.

en: Your comment is in moderation.
bg: Коментарът чака да бъде модериран.

en: Your comment was approved.
bg: Коментарът ви бе одобрен.

en: Your current IP: %s
bg: Текущият ви IP адрес е: %s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
bg: Вашият главен блог не е свързан с WordPress.com. Моля свържете го за да получите API ключ.

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
bg: Сайтът ви не може да се свърже с WordPress.com през HTTPS. Това може да е по различни причини, като лош SSL сертификат, неправилно конфигурирани или липсващи SSL библиотеки или проблеми с мрежата.

en: Your site did not get a response from our debugging service in the expected timeframe. If you are not experiencing other issues, this could be due to a slow connection between your site and our server.
bg: Сайтът ви не получи отговор от услугата ни за отстраняване на програмни грешки в очаквани срокове. Ако не изпитвате други проблеми вероятно това е поради бавна връзка между сайтът ви и нашия сървър.

en: Your site icon has been uploaded!
bg: Новата икона на сайта ви беше качена!

en: Your site isn’t reaching the Jetpack servers.
bg: Сайтът ви не може да достъпи сървърите на Jetpack.

en: Your site isn’t securely reaching the Jetpack servers.
bg: Сайтът ви не достъпва сървърите на Jetpack по сигурен начин.

en: Your theme supports Testimonials
bg: Темата ви поддържа препоръки

en: Your video has successfully been uploaded. It will appear in your VideoPress Library shortly.
bg: Вашето видео беше качено успешно. Ще се появи във VideoPress библиотеката ви всеки момент.

en: Your video is uploading... Please do not close this window.
bg: Вашият видео файл се качва... Не затваряйте този прозорец, моля.

en: [%s] Joining confirmation
bg: [%s] Потвърждение за приемане

[ctx: a heading for a list of custom post archive pages]
en: Archive page:
bg: Архивна страница:

[ctx: a heading for a list of custom post types]
en: Single post:
bg: Единичен запис:

[ctx: a label in the list of custom post type archive pages]
en: Archive of %s
bg: Списък с %s

en: a post or page is first published
bg: първоначално публикуване на статия или страница

en: a post or page is updated
bg: обновяване на статия или страница

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
bg: настройка

en: and
bg: и

[ctx: as sharing source]
en: Email
bg: Имейл

en: cancel
bg: Отказ

en: crop the image
bg: изрязване на изображението

en: day
bg: ден

en: edit
bg: Редактиране

en: edit text
bg: редакция на текст

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form.  You'll likely need to try again.
bg: Упс, генерирането на форма беше неусешно. Пробвайте отново.

en: go back
bg: обратно

en: in both width and height.
bg: широко и високо.

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
bg: В "%s"

en: jumpstart option reset
bg: нулиране на настройките за "Бърз старт"

en: month
bg: месец

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
bg: За четене

[ctx: noun]
en: Comment
bg: Коментар:

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
bg: Прочетени

en: pixels
bg: пиксела

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
bg: %s ако:

en: proofread
bg: коректура

en: search everything
bg: търсене навсякъде

en: seconds
bg: секунди

en: select a file
bg: избор на файл

[ctx: share to]
en: Email
bg: Имейл

[ctx: share to]
en: Press This
bg: Натисни ме

[ctx: share to]
en: Print
bg: Отпечатване

en: the past day
bg: предишния ден

en: the past month
bg: изминалия месец

en: the past quarter
bg: последните 3 месеца

en: the past week
bg: последната седмица

en: the past year
bg: изминалата година

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
bg: стойност

en: this video
bg: това видео

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
bg: Гледайте: %s

en: week
bg: седмица

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
bg: думи

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
bg: Блокирани злонамерени опита за вход

[ctx: {#} Spam comments blocked by Akismet -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Spam comments blocked by Akismet.
bg: Спам коментара блокирани от Akismet.
